River Life

Eladó családi ház
Őrbottyán

+ 17 kép 1/20
149 000 000 Ft149 M Ft 1 241 667 Ft/m2
5 szoba
120 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 892 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3628769704
Kossuth Bálintné Gombos Edina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tóparti, panorámás új építésű családi ház Őrbottyánban a természet ölelésében!

Szereted a csendet, a víz közelségét, a madarak reggeli csicsergését?
Képzeld el, ahogy a családdal vagy barátokkal a tóparti panorámát élvezed mindezt mindössze 25 percre Budapesttől, az Őrbottyáni horgásztó partján!
Eladó egy új építésű, modern családi ház, amelyben a kényelmet, a nyugalmat és a minőséget egyaránt megtalálod.

Főbb jellemzők:
Tökéletesen átgondolt alaprajz, amerikai konyhás nappali + 3 hálószoba
2 fürdőszoba + 3 WC + gardrób
Tágas teraszok: 21 m² a földszinten, 35 m² az emeleten mindkettő lenyűgöző panorámával
Prémium kivitelezés és anyagok: vasbeton szerkezet, 30 cm POROTHERM X-Therm tégla, Terrán ZENIT betoncserép
Modern kényelmi megoldások: motoros kapu, motoros zsaluzia, kandallókémény
Autóbeálló és parkosított udvar
A kert hátsó részén betonalapozott terület tökéletes grillhez, jakuzzihoz, tárolóhoz, vagy akár egy kis kültéri bárhoz (víz és csatorna odavezetve)
Aszfaltos út, csendes, rendezett környék
Természet, panoráma, nyugalom:
A ház a tóparton helyezkedik el, körülötte fűzfák, piknikező helyek és kirándulóútvonalak.
Éjszaka a csillagos égbolt és a melegfényű lámpák varázsolnak idilli hangulatot.

Közelben minden, amire szükség lehet:
Veresegyház és Őrbottyán kiváló infrastruktúrája boltok, iskola, óvoda, lovarda, játszóterek, LIDL, DM, termálfürdő, Medveotthon mindössze pár perc autóval.

Tökéletes választás azoknak a családoknak, akik a nyugalmat, a természetet és a modern kényelmet keresik.

Gyere el, nézd meg, és garantáltan beleszeretsz!
Ne maradj le legyél Te az első, aki otthonra talál itt!
Díjmentes, független hitelügyintézéssel segítem a vásárlókat!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érdeklődni: Kossuth Bálintné Gombos Edina + 36 20 262 4224

Referencia szám: HZ015928

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Őrbottyánban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Őrbottyán m² ár
1242 e Ft
846 e Ft -47%
Ennek az ára
Őrbottyán átlagár
149 M Ft m Ft
127.9 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Őrbottyán

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

145 M Ft
4 szoba
210 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
93 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

110 M Ft
4 szoba
106 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

98.9 M Ft
3 + 2 szoba
125 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

92 M Ft
4 szoba
101 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

107 M Ft
4 szoba
95 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

105 M Ft
4 szoba
102 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
93 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

88.95 M Ft
4 szoba
93 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba