Metrodom

Eladó családi ház
Őrbottyán

+ 12 kép 1/15
176 000 000 Ft176 M Ft 1 353 846 Ft/m2
5 szoba
130 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1450 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 262
Kossuth Bálintné Gombos Edina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Modern, prémium családi ház eladó Őrbottyán Kalvária városrészében

Kivételes műszaki tartalommal, nagy telekkel és maximális magánszférával.

Eladásra kínálunk Őrbottyán egyik legkedveltebb, nyugodt városrészében egy 2023-ban épült, közel új, prémium családi házat, amely nem egy tömegprojekt részeként valósult meg. Az ingatlant a tulajdonosok saját részre építtették, minden részletében az igényes, kényelmes és időtálló családi életet szolgálja.

Főbb adatok:
Hasznos alapterület: 130 m²
Telek: 1 450 m², sík, teljesen körbekerített (Terra kerítés betonpillérekkel)

Műszaki tartalom és felszereltség:

A ház kiemelkedő energetikai és műszaki paraméterekkel rendelkezik:
Antracit betoncserepes tető, 30 cm kőzetgyapot szigeteléssel
15 cm grafitos Dryvit homlokzati szigetelés
3 rétegű, 5 kamrás nyílászárók (belül fehér, kívül barna)
Padlófűtés + hőszivattyú, rendkívül alacsony rezsiköltség
Ipari áram + H tarifa
Előkészítés központi klíma- és szellőztetőrendszerhez (18 befúvó pont)
Kiváló hőszigetelés nyáron is kellemes, kb. 22 °C-os belső hőmérséklet
Prémium RAVAK, WELLIS, GROHE szaniterek
Energiatakarékos LED világítás
Német prémium vinyl padló a lakóterekben
Spanyol és olasz burkolatok a vizes helyiségekben
Leier kémény
Pakolható padlástér

Helyiségek elosztása:
Előtér
Vendég WC
Fürdőszoba + külön zuhanyzó
Amerikai konyhás nappali étkező
4 hálószoba
Gardrób
Kamra
Gépészeti helyiség

Prémium konyha az ár része

Az ingatlan része egy egyedileg gyártott SYKORA prémium konyhabútor, felső kategóriás AEG háztartási gépekkel. A konyha nemcsak esztétikailag kiemelkedő, hanem funkcionálisan is átgondolt: bőséges tárolóhely, kényelmes munkafelületek és elegáns megjelenés jellemzi valóban a ház szíve, ahol a család szívesen tölti együtt az időt.

Külső terek
12 m² fedett, szigetelt terasz (akár télikertként is használható)
16 m² nyitott terasz
120 m² térkövezett felület
2 db tolókapu
Parkolási lehetőség akár 5 autó számára
Nagy, privát kert kiváló lehetőség pihenésre, gyerekeknek, háziállatoknak

Lokáció és infrastruktúra:

A Kalvária városrész Őrbottyán egyik legcsendesebb, legélhetőbb környéke, ahol a természetközeli környezet és a modern infrastruktúra ideálisan találkozik.
Budapest autóval gyorsan és kényelmesen elérhető
Vasútállomás, buszmegálló a közelben
Óvoda, iskola, bevásárlási lehetőségek pár percen belül
Csendes, családbarát környezet, minimális átmenő forgalom

Az ingatlan ideális választás:
nagyobb családok számára, akik hosszú távra keresnek minőségi otthont,
azoknak, akik értékelik a nyugalmat, a teret és a prémium műszaki megoldásokat,
home office-ban dolgozóknak,
valamint mindazoknak, akik kompromisszumok nélkül szeretnének beköltözni egy közel új, azonnal élhető házba.

Ez az otthon nemcsak egy ház élettér, ahol a kényelem, a minőség és a harmónia kéz a kézben jár.

Az ingatlan hitellel is megvásárolható, független hitel tanácsadással állunk rendelkezésére.

További kérdés esetén keressen bizalommal a hét bármely napján!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érdeklődni: Kossuth Bálintné Gombos Edina + 36 20 262 4224

Referencia szám: HZ068833

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

5 szobás családi házak ára Őrbottyánban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Őrbottyán m² ár
1354 e Ft
868 e Ft -56%
Ennek az ára
Őrbottyán átlagár
176 M Ft m Ft
128.6 m Ft -37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Őrbottyán

Eladó családi házak a környékről

Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

107 M Ft
4 szoba
95 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

105 M Ft
4 szoba
102 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

145 M Ft
4 szoba
210 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

149.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
115 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

90.75 M Ft
4 szoba
93 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Őrbottyán, Fürdő utca
Eladó családi ház

Őrbottyán

149 M Ft
5 szoba
120 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

92 M Ft
4 szoba
101 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

107 M Ft
4 szoba
95 m²
Pécel, Reményik Sándor utca