NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Onga

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 2 kép 1/5
81 900 000 Ft81.9 M Ft 751 376 Ft/m2
4 szoba
109 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 726 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 309
Kovács Enikő Andrea
Duna House

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Modern, A+ energetikai besorolású családi ház Onga új építésű részén

Onga új építésű részén kínálunk megvételre egy modern, A+ energetikai besorolású családi házat, amelyet megbízható, több referenciával rendelkező generálkivitelező épít.

A telek teljesen sík, előkészített, 726 m²-es, az építési tervek és engedélyek már rendelkezésre állnak, így a szerződéskötést követően azonnal megkezdhető az építkezés.

A kivitelező 12 hónapos határidővel vállalja a kulcsrakész átadást, a belső elrendezésbe pedig még van lehetőség beleszólni.

Főbb jellemzők
Nettó lakótér: 109 m²
Elrendezés: 3 szoba + amerikai konyhás nappali
Falazat: 37,5 cm Viablock
Nyílászárók: minőségi Marshall (magyar) ablakok, 3 rétegű üvegezéssel
Fűtés: monoblokk hőszivattyú + padlófűtés
Energiahatékonyság: 2,4 kW napelem rendszer
Tető: 50 év garanciás beton tetőcserép
Belső választható elemek: beltéri ajtók, hideg- és melegburkolatok, szaniterek, villamos szerelvények keretösszegeken belül
Konyhabútor: teljesen beépített, kb. 2 millió Ft értékben

Telek
Méret: 726 m², előkészített, sík telek
Építési engedély és tervek rendelkezésre állnak

Kivitelező és rugalmas lehetőségek

A kivitelező korrekt, előzetes árajánlat alapján rugalmas az egyedi igények és pótmunkák megvalósításában, így a ház teljesen személyre szabható a belső kialakítás során.

Ha felkeltettem érdeklődését keressen bizalommal.
Ingyenes hitelügyintézésben is tudok segíteni.

Referencia szám: HZ026982

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Ongán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Onga m² ár
751 e Ft
596 e Ft -26%
Ennek az ára
Onga átlagár
81.9 M Ft m Ft
79.5 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Onga

Eladó családi házak a környékről

Léh
Eladó családi ház

Léh

23.99 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Onga
Eladó családi ház

Onga

72.9 M Ft
4 szoba
109 m²
Onga
Eladó családi ház

Onga

46.8 M Ft
5 szoba
103 m²
Sátoraljaújhely, Aradi vértanúk útja
Eladó családi ház

Sátoraljaújhely

57 M Ft
6 szoba
310 m²
Gönc
Eladó családi ház

Gönc

26 M Ft
3 szoba
130 m²
Onga
Eladó családi ház

Onga

81.9 M Ft
4 szoba
109 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

13 M Ft
5 szoba
150 m²
Tiszalúc
Eladó családi ház

Tiszalúc

19.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Gönc, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Gönc

26 M Ft
2 + 1 szoba
130 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

26.5 M Ft
3 szoba
100 m²
Onga
Eladó családi ház

Onga

65 M Ft
5 szoba
168 m²
Onga
Eladó családi ház

Onga

72.9 M Ft
3 szoba
109 m²
Onga, 3562 Onga, József Attila utca 26
Eladó családi ház

Onga

17.75 M Ft
1 + 1 szoba
174 m²
Onga
Eladó családi ház

Onga

92.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Onga
Eladó családi ház

Onga

65 M Ft
5 szoba
168 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

54.99 M Ft
4 szoba
103 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

25.9 M Ft
4 szoba
148 m²
Onga
Eladó családi ház

Onga

81.9 M Ft
4 szoba
109 m²
Szikszó
Eladó családi ház

Szikszó

89.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

25.9 M Ft
4 szoba
148 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

149 M Ft
4 szoba
463 m²
Sajószentpéter, Borsvezér
Eladó családi ház

Sajószentpéter

49.5 M Ft
6 szoba
220 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

15 M Ft
7 szoba
225 m²
Onga