Eladó családi ház
Nyírtelek
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó családi ház leírása
PRÉMIUM ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ NYÍRTELEK BELVÁROSÁBAN, NYÍREGYHÁZÁTÓL 8 KM-RE!
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ!
Modern otthon, nyugodt környezet, kiváló közlekedés!
Ha olyan otthont keres, ahol a család nyugalma és a nagyváros közelsége egyszerre adott, ezt az ingatlant érdemes megnéznie!
Nyírtelek belvárosi részén, Nyíregyházától mindössze 8 km-re, eladó egy új építésű, önálló családi ház, 801 m2-es telken, dupla garázzsal.
ÖSSZESEN 183,89 m2-es HASZNOS ALAPTERÜLET!
Lakótér: 122,72 m2.
Fedett terasz: 31,28 m2.
Dupla garázs: 29,89 m2.
A ház központi élettere a lenyűgözően tágas, 50 m2-es amerikai konyhás nappali, amely közvetlen kapcsolatban áll a fedett terasszal, tökéletes helyszín a mindennapokhoz, családi összejövetelekhez és a nyugodt pihenéshez.
További helyiségek: 3 külön nyíló hálószoba, 2 Wc, fürdőszoba, mosókonyha, kamra, gardrób, 2 közlekedő, fedett terasz, dupla garázs.
Korszerű, energiatakarékos műszaki tartalom:
Porotherm 30 falazat + 15 cm homlokzati hőszigetelés,
30 cm kőzetgyapot födémszigetelés,
fokozottan hőszigetelt nyílászárók,
hőszivattyús fűtés, minden helyiségben padlófűtéssel!
,,A,, energetikai besorolás, A+ CO2-kibocsátás
térkövezés, járda és kerítés az árban van.
29,89 m2-es, kétállásos garázzsal rendelkezik.
A lokáció önmagában is értéknövelő!
Nyírtelek belvárosi részén bölcsőde, óvoda, iskola, üzletek és tömegközlekedés is könnyen elérhető, miközben Nyíregyháza mindössze 8 km-re található.
Az M3-as autópálya nyugati elkerülője mindössze kb. 5 percre van autóval, így Debrecen, Budapest vagy az ország más részei is gyorsan és kényelmesen elérhetők.
OTTHON START, CSOK PLUSZ, Babaváró és egyéb finanszírozási lehetőségek ügyintézésében is díjmentesen segítünk!
További felvilágosításért, megtekintésre időpontegyeztetésért forduljon hozzám bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2026. 08. 12.
4 szobás családi házak ára Nyírtelken
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Nyírtelek