Aerogate Homes

Eladó családi ház
Nyírtelek

+ 9 kép 1/12
89 900 000 Ft89.9 M Ft 899 000 Ft/m2
3 szoba
100 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 700 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 867
Krózser Szilvia
P-Real Consulting Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nyírtelek központjában 2025. decemberében átadott, energiatakarékos családi ház okos otthon funkciókkal azonnal birtokba vehető!

A 100 nm-es lakóház minden egyes eleme prémium minőségű alapanyagokból, kiváló szakipari munkával, referenciákkal rendelkező kivitelező által épült. Önálló ingatlan, nem ikerház!
A falazat B30-as tégla, mely 15 cm-es szigetelést kapott. A födém és a lábazat szintén szigetelt. Fűtése felsőkategóriás hőszivattyúval történik, mely kiegészíthető hűtő-fűtő klíma használatával. Mindkét berendezés H tarifás rákötésű. Nincs gázszámla, abszolút energiatakarékos az ingatlan fenntartása!
A 3 szobán és az amerikai konyhás nappalin kívül fürdőszoba, wc, kamra, mosókonyha és egy nagyméretű terasz is kialakításra került az ingatlanban. A nappaliba látványkandalló, a fürdőszobába páramentesítő rendszert került beépítésre.
A beépített bútorok a vételár részét képezik.

A lakóház családi okok miatt kerül eladásra, ezért az ára reális kereteken belül alkuképes.
A vásárláshoz Otthon Start, CSOK Plusz, Babaváró, kedvezményes lakáshitelek igényelhetőek, melyek díjmentes ügyintézésével segítem az adásvételt.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás családi házak ára Nyírtelken

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyírtelek m² ár
899 e Ft
551 e Ft -63%
Ennek az ára
Nyírtelek átlagár
89.9 M Ft m Ft
51.2 m Ft -76%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyírtelek

Eladó családi házak a környékről

Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

26.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

69 M Ft
3 szoba
90 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

35 M Ft
2 szoba
80 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

64.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

14.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

130 M Ft
3 szoba
159 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

55 M Ft
3 szoba
94 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

64.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

64.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

125 M Ft
350 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

27.7 M Ft
3 szoba
72 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

64.9 M Ft
5 szoba
160 m²