Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Nyíregyháza, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
56 000 000 Ft56 M Ft 823 529 Ft/m2
3 szoba
68 m²
2. emelet

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 719 m2
Fűtés: Elektromos
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 409
Bugyi Zsuzsa
Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nyíregyháza-Császárszálláson eladásra kínálunk egy csodás, tóparton lévő ingatlant amely kitűnő állapotú, tégla építésű, szintes, 2 szoba + nappalis, berendezett, gépesített, téliesített épülettel, 719 nm-es földterülettel. A ház HB38-as téglából épült, betoncserép fedésű, nagyon jó belső elosztású, modern beépített-gépesített konyhabútorral, szép-, tágas fürdőszobával, épített zuhanyzóval, minőségi bútorokkal (nagy részük marad, és benne az árban), elektromos (energiatakarékos, termosztátos) fűtőtestekkel, műanyag nyílászárók (az ablakokon rolóval, rovarhálóval), járólap és laminált padló burkolatokkal. A földszinten: nappali-konyha-étkező egy légtérben (a nappaliból terasz- és kertkapcsolattal), fürdőszoba WC-vel, tároló, mosóhelyiség. A felső szinten: 2 szoba, WC kézmosóval. A telek parkosított,  egy részen térkövezett autóbeállóval, elektromos kapu, kerti tárolók, hátsó telekkijárat a tópartra.  A 3 fázisú elektromos áram bevezetve. Az ingatlan tehermentes, azonnal költözhető, semmilyen felújítást nem igényel. Vevőink számára az ingatlanközvetítés díjtalan, a vásárlással kapcsolatos mindenfajta ügyintézésben segítséget nyújtunk. Kérem keressenek bizalommal kérdéseikkel. Az ingatlan azonosítója: 95262Érdeklődni: +36304092510

Hirdetés feltöltve: 2024. 05. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
824 e Ft
679 e Ft -21%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
56 M Ft m Ft
81.1 m Ft 31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 2. emelet

Eladó családi házak a környékről

Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

290 M Ft
4 szoba
620 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

130 M Ft
3 szoba
159 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²

Falusi CSOK ingatlanok