Aerogate Homes

Eladó családi ház
Nyíregyháza

+ 11 kép 1/14
75 000 000 Ft75 M Ft 1 000 000 Ft/m2
3 szoba
75 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 380 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 779
Honfoglaló Ingatlanközvetítő iroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nyíregyháza kedvelt részén, a belvárostól néhány percre, a Bujtosi Városliget közelében kínálunk megvételre egy 75 nm-es, 3 szobás, duplakomfortos, felújított családi házat, amely egy 380 nm-es parkosított telken helyezkedik el.

Az ingatlan sokoldalúan hasznosítható: ideális családi otthonnak, de kiváló lehet irodának vagy rendelőnek is.

A ház további jellemzői:
- új egyedi gázfűtési rendszer, radiátoros hőleadókkal
- műanyag és fa hőszigetelt nyílászárók, részben redőnyözve
- beépített konyhabútor
- két fürdőszoba zuhanyzóval és WC vel
- vegyes falazat
- lemeztetőfedés
- térkövezett udvar
- per és tehermentes és azonnal költözhető

A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben minden fontos üzlet, intézmény és szolgáltatás megtalálható. A közeli Bujtosi Városliget remek lehetőséget nyújt sétára, sportolásra és kikapcsolódásra.

További információért vagy megtekintési időpont egyeztetéséhez keressen bizalommal. Azonosító:3144

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
1000 e Ft
679 e Ft -47%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
75 M Ft m Ft
81.1 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

27 M Ft
2 + 1 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

130 M Ft
3 szoba
159 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

94 M Ft
3 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza