Aerogate Homes

Eladó családi ház
Nyíregyháza

+ 8 kép 1/11
142 000 000 Ft142 M Ft 946 667 Ft/m2
3 szoba
150 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 720 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 287
Kiss Luca
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

PRÉMIUM MINŐSÉGŰ, ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ NYÍREGYHÁZÁN – MODERN TECHNOLÓGIA, KIVÁLÓ ENERGETIKA

Nyíregyházán kínálunk megvételre egy 2026-ban épült, prémium kivitelezésű, modern családi házat, amely minden részletében a korszerű, energiatakarékos és kényelmes otthon megvalósítását szolgálja.

Az ingatlan egy 720 m²-es telken helyezkedik el, nettó 150 m² alapterülettel, átgondolt, családbarát belső elrendezéssel. A ház tégla falazattal készült, 20 cm-es külső hőszigeteléssel, amely hozzájárul az A++ energetikai besoroláshoz, így a fenntartási költségek hosszú távon is kedvezőek.

A belső tér kialakítása a mai igényeket követi: 3 tágas szoba, 2 fürdőszoba, valamint 3 WC biztosítja a családtagok kényelmét és a mindennapi praktikumot. A megfelelő hőkomfortról hőszivattyús rendszer, valamint 4 db hűtő–fűtő klíma gondoskodik, amely minden évszakban ideális hőmérsékletet biztosít.

Az ingatlan korszerű műszaki megoldásai, minőségi anyaghasználata és prémium kivitelezése hosszú távon értékálló befektetést jelent.

Főbb műszaki és ingatlan paraméterek:

Ingatlan típusa: családi ház
Építés éve: 2026
Építési mód: tégla
Lakótér alapterülete: 150 m²
Telek mérete: 720 m²
Szobák száma: 3 szoba
Fürdőszobák száma: 2
WC-k száma: 3
Belmagasság: 2,7 m
Tetőfedés: cserép
Külső szigetelés: 20 cm

Műszaki tartalom és komfort

Korszerű hőszivattyús fűtési rendszer
- 4 db hűtő–fűtő klíma
- Teljes közműellátottság (villany, víz, gáz, csatorna)
- Akadálymentes kialakítás
- Konyhabútort tartalmaz
- Garázs + udvari parkolási lehetőség
- Utcán ingyenes parkolás

Ez az ingatlan kiváló választás mindazok számára, akik kompromisszumok nélküli, modern és gazdaságosan fenntartható otthont keresnek Nyíregyházán.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
947 e Ft
679 e Ft -39%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
142 M Ft m Ft
81.1 m Ft -75%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

130 M Ft
3 szoba
159 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nagyhalász
Eladó családi ház

Nagyhalász

20 M Ft
2 szoba
57 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza