Aerogate Homes

Eladó családi ház
Nyíregyháza

79 900 000 Ft79.9 M Ft 823 711 Ft/m2
3 szoba
97 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 720 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 647
Tirpák Ferenc
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Modern elegancia és nyugodt kertvárosi élet – új építésű családi ház Nyíregyháza–Nyírszőlős közkedvelt részén

Nyíregyháza–Nyírszőlős egyik kifejezetten kedvelt, családi házas és lakóparki hangulatú környezetében kínálunk megvételre egy igényesen megtervezett, új építésű családi házat, amely a modern építészeti megoldásokat a praktikus, élhető térkialakítással ötvözi.

Az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik csendes, rendezett környezetben szeretnének élni, mégis fontos számukra a város közelsége és a mindennapi kényelem.

A 97 m²-es lakótér harmonikus elrendezése a kényelmes családi életet szolgálja. Az otthon központi eleme a világos, tágas nappali–konyha–étkező, amelyet a nagyméretű üvegfelületek természetes fénnyel töltenek meg, kellemes és barátságos atmoszférát teremtve. A nappaliból közvetlen kapcsolat nyílik a 17 m²-es fedett teraszra, amely tökéletes helyszíne lehet meghitt reggeli kávéknak, családi ebédeknek vagy baráti összejöveteleknek a kert közelségében.

Az ingatlan három külön nyíló hálószobával rendelkezik, amelyek nyugodt és privát életteret biztosítanak a család minden tagja számára. A szülői hálószobához külön gardrób kapcsolódik, amely elegáns és praktikus tárolási lehetőséget kínál. A mindennapi kényelmet tovább fokozza a külön kialakított fürdőszoba és zuhanyzó, valamint egy 5 m²-es háztartási helyiség, amely a háztartási tevékenységek számára biztosít rendezett teret.

A tervezés során kiemelt figyelmet kapott, hogy a közösségi élettér és a pihenést szolgáló hálórész jól elkülönüljön, így az otthon egyszerre kínál tágas, élettel teli tereket és zavartalan nyugalmat.

Ez az ingatlan kiváló lehetőség azok számára, akik modern, igényes otthont keresnek Nyíregyháza egyik dinamikusan fejlődő, családbarát városrészében, ahol a kertvárosi hangulat és a minőségi élettér harmonikusan találkozik.

Főbb jellemzők:

• 97 m² lakótér
• 17 m² fedett terasz
• tágas nappali + konyha + étkező nagy üvegfelületekkel
• 3 hálószoba, jól elkülönülő nappali és privát lakórész
• szülői háló gardróbbal
• külön fürdő és zuhanyzó
• 5 m² háztartási helyiség
• fűtésrendszer: hőszivattyú, padlófűtés hőleadással

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal. Felkészült kollégáimmal együtt készséggel állunk rendelkezésére, hogy az ingatlanvásárlás teljes folyamata biztonságosan, átláthatóan és gördülékenyen valósuljon meg, az első érdeklődéstől egészen a birtokbaadásig.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
824 e Ft
679 e Ft -21%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
79.9 M Ft m Ft
81.1 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó családi házak a környékről

Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nagyhalász
Eladó családi ház

Nagyhalász

20 M Ft
2 szoba
57 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

130 M Ft
3 szoba
159 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

94 M Ft
3 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba