NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Nyíregyháza

+ 12 kép 1/15
44 900 000 Ft44.9 M Ft 701 563 Ft/m2
3 szoba
64 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 746 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642815002
Baloghné Járosi Rita
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó teljesen felújított családi ház Nyíregyháza belvárosának csendes utcájában!Nyíregyháza szívében, mégis forgalomtól védett, egyirányú utcában kínálunk megvételre egy 3 szobás, Bruttó 70 m² alapterületű, teljeskörűen felújított családi házat!A ház főbb jellemzői:Nettó hasznos alapterület: 64 nm - Elrendezése: Nappali + 2 szoba, konyha, fürdőszoba + Wc, előszoba - Vegyes falazat - Műanyag, hőszigetelt nyílászárók - Fűtés: gázcirkó, radiátorokkal - Teljes körű felújítás (vezetékek, burkolatok, szaniterek) - Világos, tágas terek - Belvárosi elhelyezkedés minden szolgáltatás karnyújtásraTelek- és tulajdoni viszonyokA ház egy rendezett, több ingatlant magában foglaló telken helyezkedik el, osztatlan közös tulajdonban. A használati megosztás átlátható, egyértelműen elkülönített, így az ingatlan a gyakorlatban teljes mértékben önálló egységként használható. A külön életterek biztosítják a nyugodt, zavartalan mindennapokat.Az ingatlan azonnal költözhető! Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését, és szeretné személyesen is megtekinteni, kérem, keressen bizalommal elérhetőségeim egyikén!Vevőink felé minden szolgáltatásunk díjmentes!Irodánkban hitel-, CSOK PLUSZ, Babaváró és biztosítási ügyintézéssel is állunk ügyfeleink rendelkezésére.

Irányár 44900000 Ft

Referencia szám: HZ074062

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
702 e Ft
685 e Ft -2%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
44.9 M Ft m Ft
80.8 m Ft 44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

88 M Ft
3 szoba
256 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

290 M Ft
4 szoba
620 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nagyhalász
Eladó családi ház

Nagyhalász

20 M Ft
2 szoba
57 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

94 M Ft
3 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba