Aerogate Homes

Eladó családi ház
Nyíregyháza

+ 17 kép 1/20
98 000 000 Ft98 M Ft 1 580 645 Ft/m2
2 szoba
62 m²
építés éve:1997

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 3669 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 561
Kardos Zoltán
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó családi ház és fűtött csarnok Nyíregyháza-Sóstóhegyen!

Nyíregyháza kedvelt részén, Sóstóhegyen eladásra kínálok egy 62 nm-es családi házat és egy hozzá tartozó, 280 nm-es, fűtött csarnokot, amely korábban asztalosműhelyként működött.

Családi ház jellemzői:

Alapterület: 62 nm

Építés éve: 1997, tégla falazat

Fűtés: gázkazán

Jó állapot, azonnal költözhető

Csarnok jellemzői:

Alapterület: 280 nm

Betonpadló, ipari tevékenységhez ideális

Fűtött, egész évben használható

Teljes szociális blokk: öltöző, mosdó, WC

Korábban asztalosműhely, de alkalmas raktárnak, gyártó- vagy szerelőcsarnoknak is

Telek és környezet:

Teljesen körbekerített terület

Minden járműtípus számára kényelmes parkolás

Bővíthető telek, akár további épületekkel

Per- és tehermentes, rendezett tulajdoni viszonyok

Elhelyezkedés:

Sóstóhegy frekventált, mégis csendes részén

Könnyen megközelíthető főutakról, kiváló közlekedési lehetőségekkel

Ez az ingatlan egyedülálló lehetőség vállalkozók, befektetők számára, akik saját telephelyet keresnek lakhatással egybekötve.

További kérdéseire készséggel válaszolok akár hétvégén is!
Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
1581 e Ft
670 e Ft -136%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
98 M Ft m Ft
52.3 m Ft -88%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nagyhalász
Eladó családi ház

Nagyhalász

20 M Ft
2 szoba
57 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba
440 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

130 M Ft
3 szoba
159 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba