Aerogate Homes

Eladó családi ház
Nyíregyháza

+ 17 kép 1/20
109 900 000 Ft109.9 M Ft 785 000 Ft/m2
4 szoba
140 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 693 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 579
LEHÓCZKI MIHÁLY
Lehoczki Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nyíregyházán a Debreceni út közelében 139,69 nm-es, nappali - amerikai konyhás + 3 szobás, ÚJ ÉPÍTÉSŰ ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ ELADÓ 18 nm-es GARÁZZSAL és 19,86 nm-es FEDETT TERASSZAL!

Az udvaron kialakításra került egy 96 nm-es könnyűszerkezetes garázs!

Az ingatlan főbb jellemzői:

- Felmenő szerkezetek: A teherhordó falazat 30 cm vtg. porotherm 30 NF szerkezettel készül, a válaszfalak 10 cm vtg. ytong szerkezettel készülnek. Körben hőszigetelt vasbeton koszorú készül.

- Hőszigetelés: A padlózatban 10 cm lépésálló hőszigetelés kerül elhelyezésre. A zárófödémbe 15 cm + 15 cm vastagságban roskadásmentes ásványgyapot hőszigetelés készül. A homlokzati fal 15 cm vastagságban eps hőszigeteléssel készül. A lábazat hőszigetelésére 10 cm vtg. xps hőszigetelés kerül elhelyezésre.

- Födémszerkezet: Az épület födémszerkezete alul-felül borított fenyőfa szerkezettel készül.

- Tetőszerkezetek: 10/15 cm szaruzatú fenyőfa szerkezetű, 10 ill. 15 fokos hajlásszögű két félnyeregtető készül, egyedi kialakítással.

- Tetőfedés: Bramac cserépfedés készül alátétfóliával. A tető műanyag bevonatú horganylemez esővíz levezető bádogozással készül. A falfedések, szegélyezések bádogozások antracit színű műanyag bevonatos horganylemezzel készülnek.

- Nyílászárók: Hőszigetelt, 3 rétegű üvegezésű, műanyag nyílászárók kerülnek beépítésre. elektromos redőnyökkel szerelve

- Burkolatok: Az alaprajz szerint a helyiségek funkciójának megfelelően készülnek laminált parketta, kerámia (vagy greslap) burkolattal,

- Homlokzatképzés: A lábazatok szürke színű lábazati vakolatot kapnak, a falak fehér nemesvakolattal készülnek.

- Fűtés: Az épület fűtése hőszivattyús rendszerrel történik. A hőleadás radiátorokkal, vagy igény esetén padlófűtéssel vegyes rendszerben lesz megoldva. A fürdőszobába törölközőszárító radiátor kerül.

A hőszivattyú beltéri egysége a mosókonyha helyiségben kap helyet.

- Melegvíz ellátás: A melegvíz ellátást indirekt tárolóval a hőszivattyú biztosítja majd.

Várható átadás: 2025. ősz

Díjmentes hitel, OTTHON START, CSOK PLUSZ, Babaváró, Biztosítások ügyintézése!

Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését keressen bizalommal! Ügyfeleink számára minden szolgáltatásunk DÍJMENTES!

Tel:+36 30 579 6521

Lehoczki Mihály Ingatlanközvetítő

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
785 e Ft
691 e Ft -14%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
109.9 M Ft m Ft
104.6 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

88 M Ft
3 szoba
256 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

94 M Ft
3 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

290 M Ft
4 szoba
620 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Győrság
Eladó családi ház

Győrság

89.9 M Ft