River Life

Eladó családi ház
Nyíregyháza, 2. emelet

+ 10 kép 1/13
59 900 000 Ft59.9 M Ft 544 545 Ft/m2
3 szoba
110 m²
2. emelet
építés éve:1982

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1020 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 500
Kálya Réka
Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Sóstóhegy csendes, nyugodt részén kínálunk eladásra egy tégla építésű, 110 m²-es családi házat, amely nappali + 3 hálószobával biztosít kényelmes életteret akár nagyobb család számára is.
Az ingatlan egy ablak kivételével műanyag nyílászárókkal rendelkezik, melyek redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek.
A fűtést 7 éve cserélt gázkazán, illetve vegyes tüzelésű kazán is biztosítja, így gazdaságosan és rugalmasan fűthető a ház. A helyiségek járólap és parketta burkolatot kaptak, az ingatlan átlagos állapotú.
A kertben gyümölcsfák és fúrt kút is található, így a kertészkedés szerelmesei számára igazi kincs lehet. Fél ház alatt pince valamint az udvaron könnyű szerkezetes garázs is található.
Főbb jellemzők:
• Telek: 1020 m²
• Alapterület: 110 m²
• Helyiségek: nappali + 3 szoba
• Fűtés: gázkazán + vegyes tüzelésű kazán
• Nyílászárók: műanyag (egy kivétellel), redőnnyel, szúnyoghálóval
• Burkolatok: járólap, parketta
• Telek: gondozott kert gyümölcsfákkal, fúrt kúttal
Energetikai besorolás: HD

 

Ha szeretne egy nyugodt, biztonságos környezetben élni, ahol minden adott a családi élethez, ez a ház Önre vár.
 
További kérdés vagy megtekintés esetén keressen bizalommal.

Az ingatlan azonosítója: 98608Érdeklődni: +36705009226

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
545 e Ft
679 e Ft 20%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
59.9 M Ft m Ft
81.1 m Ft 26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 2. emelet

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

27 M Ft
2 + 1 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek