BAM Living

Eladó családi ház
Nyíregyháza, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
330 000 000 Ft330 M Ft 660 000 Ft/m2
3 szoba
500 m²
1. emelet
építés éve:1997

Részletes adatok

Telekméret: 5900 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 944
Révész Natália
Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nyíregyháza egyik legkedveltebb részén, 5900 m²-es telken kínálunk eladásra egy kivételes adottságokkal rendelkező, lakó- és vállalkozási célra is tökéletesen alkalmas ingatlant.
Főépület – lakások és üzlethelyiségek egy helyen!
A felső szinten 3 külön bejáratú, tágas lakás található: 2 db 100 m²-es, 3 szoba + nappalis lakás 1 db 50 m²-es, 1 szoba + nappalis  Mindhárom lakás külön villanyórával rendelkezik Fűtés: kondenzációs gázkazán, vegyes tüzelésű kazán, álló gázkazán Meleg víz ellátás: gázbojler Fűtés: padlófűtés és radiátor kombinációja.
Az alsó szinten üzleti tevékenységre kiválóan alkalmas helyiségek: 80 m²-es utcafrontos, nagy üvegportálos üzlethelyiség tökéletes kereskedelmi vagy szolgáltató tevékenységre 70 m²-es raktár 20 m²-es iroda 15 m²-es vizes blokk 6 m²-es kazánház 12 m²-es nyári konyha 12 m²-es egyéb helyiség
Külső épületek, tárolók, csarnokok,belső udvar parkolóhelyekkel és 5 garázs: 3 személyautónak, 2 tehergépjármű részére.
A Telephely területén található egy Könnyűszerkezetes csarnok – akár műhely, logisztikai vagy tárolási célra : 20m × 8 méter, 4 méter belmagassággal valamint egy Raktárhelyiség: 20m × 8 méteres zárt térrel.
Továbbá az ingatlan területén 2 különálló, gondozott kert is található ahol: hangulatos filagória és medence wellness részleggel biztosítja a pihenést, egy természetes halastó: 20m × 10 méteres vízfelülettel várja a kikapcsolódásra vágyókat.
Miért különleges ez az ingatlan? Ritka lehetőség: lakhatás és vállalkozás egy helyen. Kiváló megközelíthetőség, ideális kereskedelmi, ipari, szolgáltató vagy vendéglátó tevékenységre. Befektetőknek, vállalkozóknak, nagycsaládosoknak egyaránt megfelelő.
Ne hagyja ki ezt az egyedülálló lehetőséget – ilyen adottságokkal rendelkező ingatlan ritkán kerül a piacra!
Energetikai besorolás: tulajdonos tájékoztatása szerint folyamatban van, illetve komoly érdeklődés esetén rövid időn belül elkészíttetésre kerül.Az ingatlan azonosítója: 98009Érdeklődni: +36709442086

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
660 e Ft
679 e Ft 3%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
330 M Ft m Ft
81.1 m Ft -307%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 1. emelet

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

290 M Ft
4 szoba
620 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

94 M Ft
3 szoba
110 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

56 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
Sály, Kossuth Lajos 128
Eladó családi ház

Sály

27.45 M Ft