Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Nyíregyháza

+ 10 kép 1/13
75 000 000 Ft75 M Ft 428 571 Ft/m2
5 szoba
175 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Telekméret: 914 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642769700
Sie-Magyar Zsolt
Duna House - Nyíregyháza, Búza tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nyíregyházán a Simai út közelében eladó egy 914 nm-es telken álló, tégla építésű, 175 nm-es, felújítandó ház.
Amit az ingatlanról tudni érdemes:

- 175 négyzetméter alapterület
- 916 négyzetméter telek
- A ház teljesen felújítandó
- Az ingatlan alatt pince is található
- Konvektoros fűtés

Az épület az elhelyezkedése alapján kiváló lehet befektetésre, családi házként történő felújításra, vagy a telek felhasználásával társasház építésre.
A telek két utcáról is megközelíthető, vállalkozás esetén az udvaron átmenő forgalom, parkoló is kialakítható.
Az udvaron található egy melléképület is, amely tárolóként is funkcionálhat.
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni, hétvégén is szívesen fogadom hívását.

Hitelre van szüksége? Vegye igénybe Credipass szolgáltatásunkat, szakmailag magasan képzett tanácsadónk segítségét! Időpont foglaláshoz keressen bizalommal!
Vásárlóink részére minden szolgáltatásunk ingyenes!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 31. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
429 e Ft
564 e Ft 24%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
75 M Ft m Ft
126.8 m Ft 41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nagyhalász
Eladó családi ház

Nagyhalász

20 M Ft
2 szoba
57 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft