Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Nyíregyháza

+ 17 kép 1/20
65 000 000 Ft65 M Ft 520 000 Ft/m2
4 szoba
125 m²
építés éve:1994

Részletes adatok

Telekméret: 2105 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642769703
Havacs-Kormányos Tímea
Duna House - Nyíregyháza, Búza tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Orosi útból nyíló utcában, megvételre kínálunk egy 2105 nm-es telekre épült  2 külön álló, külön helyrajzi számmal és mérőkkel rendelkező családi házat.  A két ingatlan együtt eladó, az ár a két ingatlanra együtt értendő. (32.5 Millió Ft / ingatlan) 
1. ingatlan: 117 nm-es szintes, nappali + konyha + 3 szobás családi ház, nagy méretű terasszal. 
Ingatlan jellemzői: 
- Építés éve: 1994- Falazata: Szilikát - Tetőfedés: Cserepes lemez- Nyílászárók: Fa - Műanyag bejárati ajtó - 50 nm-es fedett terasz - Fűtése: Vízteres kandalló, hőleadók radiátorok- Északi és keleti oldal szigetelt
2. Ingatlan: (utcafronti) 100 nm-es tégla építésű 3 szobás kiváló elrendezésű családi ház. 
Ingatlan jellemzői: 
- Építés éve: 1975- Falazata: Tégla - Tetőfedés: Cserepes lemez
- Nyílászárók: Műanyag - Fűtése gázkazán, radiátorokkal szerelvényezve- Az ingatlan részben alápincézett
Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését, kérem keressen bizalommal elérhetőségeim egyikén!
Vevőink részére minden szolgáltatásunk díjmentes!
Irodánkban szintén díjmentes hitel-, CSOK PLUSZ, Babaváró, Biztosítások ügyintézése!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
520 e Ft
691 e Ft 25%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
65 M Ft m Ft
104.6 m Ft 38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

94 M Ft
3 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

130 M Ft
3 szoba
159 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

27 M Ft
2 + 1 szoba
96 m²
Nagyhalász
Eladó családi ház

Nagyhalász

20 M Ft
2 szoba
57 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház