BAM Living

Eladó családi ház
Nyíregyháza

+ 9 kép 1/12
79 900 000 Ft79.9 M Ft 570 714 Ft/m2
4 szoba
140 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 452 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 931
Nyiri Brigitta
Nyiri Brigitta e.v.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálok egy kiváló elhelyezkedésű, remek adottságokkal rendelkező nagypolgári típusú családi házat Nyíregyháza szívéhez közel. Az ingatlan mindössze néhány perc sétára található a belvárostól, mégis nyugodt környezetben fekszik. Az épület az 1970-es években épült, falazata vegyes (vályog és nagyobb része tégla).
Az ingatlan főbb jellemzői:
• 140 m² lakótér, 452 m²-es parkosított, gondozott telken
• Tágas, napfényes helyiségek: 4 szoba + nappali, étkező- konyha, fürdőszoba, külön WC, mosókonyha, kamra
• 3 méteres belmagasság, kellemes térérzet
• Kényelmes, fedett terasz – ideális családi reggelikhez, baráti beszélgetésekhez
• 2 állásos garázs, plusz ingyenes utcai parkolás
Felújítások, műszaki állapot:
• A tető teljes felújításon esett át pár éve
• Új gázkazán (2 éves), radiátoros és padlófűtés
• Hűtő-fűtő klíma a kellemes hőérzetért
• Műanyag nyílászárók, redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek
• Mozgás érzékelő riasztórendszer és biztonsági bejárati ajtó
Az udvaron találhatók:
• Tárolóhelyiség vízbekötéssel (20 m²)
• 2 pincehelyiség
• Szalonnasütő, kerti WC, kutyakennel
• Fúrt kút udvari csappal a kert locsolásához
Kiváló lokáció: a közelben óvoda, iskola, boltok – minden, amire a mindennapokban szükség lehet. Az ingatlan per- és tehermentes.
Ez a ház tökéletes választás lehet nagycsaládosoknak, vagy azoknak, akik a belváros közelében, de mégis csendes környezetben keresnek igazi otthont. Igény esetén a bútorzat is megegyezés tárgyát képezheti!
Ha felkeltette érdeklődését ez a kényelmes otthon, és szeretné megtekinteni vagy kérdése van, keressen bizalommal a
06-30/931-3165-ös telefonszámon!
Irányár: 79,9 M Ft

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
571 e Ft
691 e Ft 17%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
79.9 M Ft m Ft
102.5 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Döge
Eladó családi ház

Döge

25 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.99 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

94 M Ft
3 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nagyhalász
Eladó családi ház

Nagyhalász

20 M Ft
2 szoba
57 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

290 M Ft
4 szoba
620 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház