Avico Greentop

Eladó családi ház
Napkor

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
26 400 000 Ft26.4 M Ft 334 177 Ft/m2
2 szoba
79 m²
építés éve:1969

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 2260 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 262
Szücs-Hajdú Angelika
OTPIP Nyíregyháza Hunyadi u.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Napkor csendes, rendezett utcájában eladó egy 79 négyzetméter hasznos alapterületű családi ház, amely két külön nyíló szobával, nappalival, konyhával, fürdőszobával és kamrával rendelkezik. Az ingatlan praktikus elrendezése kiváló alapot ad arra, hogy az új tulajdonos saját elképzelései szerint alakítsa.
A ház fa nyílászárókkal és radiátoros fűtőtestekkel rendelkezik. A fűtést gázkazán és vegyes tüzelésű rendszer is biztosítja, így a fűtési mód rugalmasan választható.
Az épülethez kapcsolódik egy 17 négyzetméteres külön helyiség, amely sokféle célra használható. Ideális lehet tárolásra, hobbihelyiségnek, műhelynek vagy akár egyéb funkció kialakítására, így tovább növeli az ingatlan kínálta lehetőségeket.
A telek területe 2260 négyzetméter, amely méretével és adottságaival kiemelkedő értéket képvisel. A tágas udvarban különálló garázs is található, ami kényelmes parkolást és további tárolási lehetőséget biztosít.
Az ingatlan kiváló lehetőség mindazok számára, akik egy kedvező adottságokkal rendelkező házat szeretnének, amelyet saját igényeik szerint alakíthatnak tovább.

OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Otthon Start Hitelprogram, Babaváró, Falusi CSOK, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítem ügyfeleim! Referenciaszám: M318371

26400000 Ft

Referencia szám: M318371

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Napkoron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Napkor m² ár
334 e Ft
421 e Ft 21%
Ennek az ára
Napkor átlagár
26.4 M Ft m Ft
31.8 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Napkor

Eladó családi házak a környékről

Napkor
Eladó családi ház

Napkor

67 M Ft
4 szoba
119 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

26.4 M Ft
2 szoba
79 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

21 M Ft
2 szoba
65 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

49.99 M Ft
4 szoba
80 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

49 M Ft
4 + 1 szoba
200 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

26.4 M Ft
2 szoba
79 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

26.4 M Ft
2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

21.8 M Ft
2 szoba
62 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

3.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Nagyhalász
Eladó családi ház

Nagyhalász

20 M Ft
2 szoba
57 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

240 M Ft
3 szoba
204 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

26.4 M Ft
2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Újhartyán
Eladó családi ház

Újhartyán

59.9 M Ft
4 szoba
75 m²
Dunaegyháza
Eladó családi ház

Dunaegyháza

29.49 M Ft
3 szoba
70 m²
Bakonycsernye