BAM Living

Eladó családi ház
Nagykovácsi

+ 3 kép 1/6
269 000 000 Ft269 M Ft 1 372 449 Ft/m2
5 szoba
196 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 727 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Luxus
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 398
Mlinárcsik Kata
BeMyHome Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Nagykovácsi Zsíroshegyen 197nm nappali + 4 szobás családiház 725nm telekkel.
2025.október végi átadással.
Kiváló tervezésű épület, mindkét szint világos, nagyméretű nyílászárókkal kellemes használható terekkel.
Elosztás szerint:
Földszint: Nappali,20.5nm-s terasszal, amerikai konyha-étkező, kamra, dolgozó szoba, vendégszoba, háztartási helyiség előtér, gardrób, fürdőszoba, vendégmosdó.
Emelet: 3 hálószoba,2 fürdőszoba,2 gardrób, minden szobához terasz.
Rövid műszaki tartalom: (igény esetén küldök részleteset)
-Hőszivattyús, mennyezet hűtés-fűtés, padlófűtés.
-külső nyílászárok -zsalúziával,
-szellőztető rendszer
-Grafitos dryvit szigetelés,
-3 rétegű nyílászárók,
-fűtött garázs.
-beépített konyha.
-esővíztárolás 2db 5m3-s kavicsos szikkasztóval,
-üvegkorlátok, gondozásmentes fémszerkezettel.
Az ingatlant generálkivitelező építi, több referencia ház található a térségben is.
Amiben még segíteni tudok!
Energetikai tanúsítvány, bankfüggetlen hitelügyintézés, közjegyző,
ingatlanra szakosodott ügyvéd.
Megtekintéssel kapcsolatban várom hívását.
Hétvégén is.
Bővebb kínálatomat kérem tekintse meg az iroda web oldalán!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Nagykovácsiban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagykovácsi m² ár
1372 e Ft
1235 e Ft -11%
Ennek az ára
Nagykovácsi átlagár
269 M Ft m Ft
301.6 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagykovácsi

Eladó családi házak a környékről

Nagykovácsi
Eladó családi ház

Nagykovácsi

199 M Ft
6 szoba
210 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Nagykovácsi
Eladó családi ház

Nagykovácsi

279 M Ft
5 szoba
240 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Nagykovácsi
Eladó családi ház

Nagykovácsi

400 M Ft
5 szoba
260 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Nagykovácsi
Eladó családi ház

Nagykovácsi

255 M Ft
6 szoba
176 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Nagykovácsi, Semmelweis Ignác utca
Eladó családi ház

Nagykovácsi

189 M Ft
7 szoba
248 m²
Nagykovácsi
Eladó családi ház

Nagykovácsi

85 M Ft
1 szoba
15 m²
Nagykovácsi
Eladó családi ház

Nagykovácsi

249 M Ft
5 szoba
200 m²
Nagykovácsi
Eladó családi ház

Nagykovácsi

395 M Ft
7 szoba
272 m²
Nagykovácsi
Eladó családi ház

Nagykovácsi

255 M Ft
6 szoba
170 m²
Nagykovácsi
Eladó családi ház

Nagykovácsi

255 M Ft
6 szoba
176 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Nagykovácsi
Eladó családi ház

Nagykovácsi

395 M Ft
7 szoba
272 m²
Nagykovácsi, Erdőalja utca
Eladó családi ház

Nagykovácsi

158 M Ft
4 szoba
130 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Budaörs
Eladó családi ház