BAM Living

Eladó családi ház
Nagykőrös

77 000 000 Ft77 M Ft 836 957 Ft/m2
4 szoba
92 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 435 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676770718
Romfa Anikó
Duna House - Kecskemét, Dobó krt.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ, NAPPALI + 3 SZOBÁS CSALÁDI HÁZ NAGYKŐRÖSÖN FEDETT AUTÓBEÁLLÓVAL, 435 NM TELEKKEL!

Nagykőrös kedvelt, nyugodt részén, a Damjanich utcában kínálunk megvételre egy modern megjelenésű, amerikai konyhás nappali + 3 szobás családi házat, amely szerződéskötést követően kezdődő kivitelezéssel valósul meg.

Az ingatlan ideális választás lehet mindazok számára, akik szeretnének egy új építésű, korszerű otthont saját igényeik szerint kialakítani, megbízható kivitelezői háttérrel és kedvező fizetési ütemezéssel.

Főbb jellemzők:
Nettó lakótér: 92,65 nm
Terasz: 14,5 nm
Fedett autóbeálló/tároló: 26,51 nm
Telek mérete: 435 nm
Amerikai konyhás nappali + 3 hálószoba
Gardrób
2 fürdőszoba
Háztartási helyiség
Kerítés, térkövezés, kertépítés...stb igény esetén lehetséges ( egyedi árazást igényel )

Telek adottságai:
Belterületi, közművesített telek
Csendes, nyugodt környezet
Belső, nyeles telek

Műszaki tartalom/Az épület anyagai, szerkezetei:
Alapozás:
Monolit beton sávalapozás készül tartószerkezeti tervek szerint.
Lábazati fal:
Bennmaradó zsaluelemes vasbeton talpgerenda készül koszorúvasalással. A hőszigetelés 15 cm XPS lemezzel, műgyanta lábazatvakolattal készül.
Talajnedvesség elleni szigetelés:
Egy réteg SBS modifikált bitumenes vastaglemez szigetelés (Villas) kellősítéssel.
Járdák:
Beton térkő elemekből készülnek.
Felmenő falak:
A homlokzati tartófalak pórusbeton falazóelemekből (Viablokk/Ytong) vagy Porotherm vagy Leier téglából készülnek. Az utólagos homlokzati hőszigetelés 15 cm Austrotherm EPS grafit lemezzel, vékony dörzsölt nemesvakolattal készül.
Válaszfalak:
Pórusbeton válaszfal elemekből készülnek 10 cm vastagságban.
Födémek:
Könnyűszerkezetes fafödém, szeglemezes rácsos tartó tetőszerkezet alsó öveként készül statikus terv szerint.
Koszorúk, áthidalók:
Előregyártott áthidalók és vasbeton szerkezetek tartószerkezeti műleírás szerint.
Tető:
Kontyolt nyeregtetős kialakítású 35°-os hajlású fa szeglemezes rácsostartó fedélszék csavarozott, szegezett, szeglemezes kötésekkel. A héjalás kerámia vagy beton cserépfedés antracit színben.
Bádogos munka:
Horganyzott acéllemezből
Lépcsők:
Betonozott, érdesített kőporcelánlap vagy beton térkő burkolatú előlépcsők készül
Nyílászáró szerkezetek:
Homlokzaton típus műanyag szerkezetek, hőszigetelő gáztöltésű, háromrétegű üvegezéssel készülnek (low-E, Uw=0,85 W/m2K).A belső ajtók váztáblázatos tömör ill.részben üvegezett szerkezetek fehér színben.
Homlokzatképzés:
Dörzsölt kivitelű vékony nemesvakolattal készül fehér színben.
A bejárati ajtó és a nappali nyílászárói között ill. mentén a tornác burkolatának vonaláig világos szürke nemesvakolat készül.A lábazat antracit színű műgyanta kötésű gyöngyvakolat.
A műanyag nyílászárók sötétszürke/antracit színűek. A tető antracit színű cserépfedéssel készül.

Az ár kulcsrakész átadással értendő, konyhabútor és lámpatestek nélkül, a TELEK ÁRÁT  IS TARTALMAZZA!

A kivitelezés ütemezetten történik, az építési szakaszok elkészülte után fizetendő, így a finanszírozás átlátható és biztonságos.

Az ingatlan modern kialakítása, praktikus elrendezése és energiahatékony szemlélete hosszú távon is kiváló otthonná teszi ezt a családi házat.

A hirdetésben szereplő látványtervek és alaprajzi elrendezés tájékoztató jellegűek, az építési engedély alapján készültek.

További információért és részletekért keressen bizalommal!

Teljes körű szolgáltatással segítjük ügyfeleinket:
díjmentes hitel- és CSOK ügyintézés
megbízható ügyvédi háttér
energetikai tanúsítvány készítés
értékbecslés
belsőépítész és kivitelező ajánlása igény esetén

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22.

4 szobás családi házak ára Nagykőrösön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagykőrös m² ár
837 e Ft
414 e Ft -102%
Ennek az ára
Nagykőrös átlagár
77 M Ft m Ft
43.6 m Ft -77%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagykőrös

Eladó családi házak a környékről

Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

39.9 M Ft
3 szoba
300 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

54.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

25.5 M Ft
3 szoba
100 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

34.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

44.9 M Ft
8 szoba
230 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

24 M Ft
4 szoba
120 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

60 M Ft
5 szoba
240 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

60 M Ft
2 szoba
140 m²
Nagykőrös, Temetőhegy dűlő
Eladó családi ház

Nagykőrös

7.4 M Ft
4 szoba
55 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft