Seven Pearl

Eladó családi ház
Mosonmagyaróvár

+ 5 kép 1/8
75 900 000 Ft75.9 M Ft 834 066 Ft/m2
4 szoba
91 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Telekméret: 359 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3696654045
Albrecht Tibor
Duna House - Mosonmagyaróvár

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A DUNA LAKÓPARKBAN ALAKÍTSA KI ÁLMAI OTTHONÁT !

Mosonmagyaróváron ELADÓ 2023- ban épült, 91 m2 hasznos alapterületű, EMELTSZINTŰ SZERKEZETKÉSZ Családi ház, amely egy rendezett, 359 m2- es telekterületen helyezkedik el.

A DUNA HOUSE által kínált ház főbb jellemzői :

- 2023- ban épült

- 91 m2 alapterületű

- 359 m2 telekterület

- 15 cm szigetelés

- 15 cm aljzat szigetelés

- 30 cm üveggyapot

- Bosch hőszivattyú fűtés, padlófűtéses hőleadással, illetve gázfűzés

- kocsibeálló, a járda murvázott

- redőnyökkel ellátva

A DUNA House által kínált ház helyiségei :

- 3 hálószoba - nappali + étkező - konyha

- közlekedő - előtér - fürdőszoba

- külön mellékhelyiség - háztartási helyiség - terasz

- gépkocsi beálló

FIGYELEM !!! AZ INGATLAN EMELTSZINTŰ SZERKEZETKÉSZ ÁLLAPOTBAN KERÜLNEK ÁTADÁSRA!

AZ ÉPÍTTETŐ VÁLLALJA A KULCSRAKÉSZ BEFEJEZÉST IS !!! 100.000 ft/m2 áron !!!

Vásárolna, de nincs meg rá a megfelelő keret?? Kollégám díjmentes, banksemleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére.

Amennyiben a Duna House által kínált CSALÁDI HÁZ , vagy bármely, a kínálatunkban található LAKÁS vagy TELEK felkeltette érdeklődését, hívjon a hét minden napján a megadott telefonszámon.

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Mosonmagyaróváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mosonmagyaróvár m² ár
834 e Ft
800 e Ft -4%
Ennek az ára
Mosonmagyaróvár átlagár
75.9 M Ft m Ft
105.6 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mosonmagyaróvár

Eladó családi házak a környékről

Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

99 M Ft
3 szoba
180 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

89.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

95 M Ft
5 szoba
95 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

165 M Ft
7 szoba
175 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

86.7 M Ft
3 szoba
102 m²
Hegyeshalom
Eladó családi ház

Hegyeshalom

190 M Ft
2 szoba
120 m²
Sopron
Eladó családi ház

Sopron

189.9 M Ft
8 szoba
280 m²
Mosonmagyaróvár, Erzsébet tér
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

36 M Ft
2 szoba
70 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

75.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

149.999 M Ft
3 szoba
148 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

297 M Ft
860 m²
185 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

77.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

120 M Ft
5 szoba
630 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

80.6 M Ft
4 szoba
106 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

77.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

95.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

89.9 M Ft
4 szoba
126 m²
Enese
Eladó családi ház

Enese

64.664 M Ft
3 szoba
75 m²
Nagycenk
Eladó családi ház