Astora Márvány8

Eladó családi ház
Mosonmagyaróvár

+ 17 kép 1/20
297 000 000 Ft297 M Ft 1 605 405 Ft/m2
185 m²

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 860 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 491
Tóth Edit
Global Otthon az Otthonteremtő

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Luxus, innováció, letisztult harmónia a Mosoni-Duna ölelésében. Az Otthon, ahol minden részlet érted, neked készült!
Mosonmagyaróváron 860 nm saroktelken 185 nm exkluzív családi ház eladó!

Lokációja a legoptimálisabb, egy csendes zöldövezeti utcában található, közel a Városközponthoz, közel a Mosoni-Dunához.
A Városközpontban lévő szolgáltatások, üzletek gyorsan elérhetőek, a Duna adta lehetőségek pedig sportolásra, kikapcsolódásra adnak ideális lehetőséget.

A modern stílusban épült Otthon minden szegletét az igényesség és a harmónia jellemzi.
Az épület kívül és belül egyaránt elegáns, letisztult, időtálló anyagválasztással épült.
A fény és a kilátás a kertre főszerepet kapott, a padlóig érő üvegfelületek keretezik az ápolt kert látványát.
A belsőépítészeti kialakítás, az újonnan megtervezett építészeti elemek a tulajdonos keze munkáját dicsérik. A belső tereket, a komplett bútorozást és egyéb berendezéseket a szakmailag elismert belső építész tulajdonos tervezte.
A felhasznált anyagok kiválasztása, a kivitelezés precizitása mind-mind a Tulajdonosok minőség iránti elkötelezettségének és magasszintű hozzáértésének köszönhető.

A családi házban előtér, 50 nm amerikai konyha nappalival, 4 hálószoba, háztartási helyiség, 2 fürdőszoba, 2 WC, 4 fős szauna és 16 nm fedett terasz épült meg.

A 2016-ban épült Otthon 20 cm homlokzati hőszigeteléssel, extra nagy méretű nyílászárókkal / C profilú emelő-toló/ 3 rétegű biztonsági üvegezéssel épült meg.

A fűtést és hűtést padlófűtés, mennyezethűtés és egy teljes napelemes rendszer biztosítja, így egy négytagú család éves energiafelhasználása nem haladja meg a 190.000 Ft-ot!.

A lakás falai nagyrészt festett falfelületek, melyeket prémium kategóriás festékkel kezeltek, helyenként modern fali stukkók és organikus mintázatú design tapéták láthatók.
A rejtett LED fények, design lámpák, bútorok, a kandalló, a kifinomult színvilág, a textíliák, a tapéták és drapériák mind-mind a minőség záloga.
A fürdőszobák egyedisége a formabontó kialakításnak és a minden apró részletre kiterjedő prémium anyaghasználatnak köszönhető. A 4 személyes finn szauna a nehéz nap után felüdülést nyújt.

A prémium padlóburkolatok , az olasz design burkolatok színvilágában összhangot árasztanak.
A Dán konyhabútor magas minőségű gépeivel együtt igazi kincs a háziaknak.

A 31 nm két beállású garázs burkolt, vizesblokkal ellátott.

A 16 nm fedett teraszon együtt étkezhet, pihenhet a Család, gyönyörködve a kert virágaiban.
Az olajfákkal, virágzó növényekkel beültetett zöld sziget ámulatba ejtő.

Az utcafronti bejárat térkövezett, több autó is parkolhat a ház előtt. A kerítés Leier kőből és aluminium profilból készült.
Ez az Otthon nem csak egy lakóhely, hanem egy életstílus - ahol luxus, kényelem és a természet harmóniában van.
Az ingatlan megtekintéséhez és további információkért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

0 szobás családi házak ára Mosonmagyaróváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mosonmagyaróvár m² ár
1605 e Ft
755 e Ft -113%
Ennek az ára
Mosonmagyaróvár átlagár
297 M Ft m Ft
103.8 m Ft -186%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mosonmagyaróvár

Eladó családi házak a környékről

Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

74.99 M Ft
7 szoba
140 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

75.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

99 M Ft
4 szoba
103 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

60.9 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

129 M Ft
750 m²
200 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

144 M Ft
5 szoba
135 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

77.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

99.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

89.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Zsira
Eladó családi ház

Zsira

110.9 M Ft
8 szoba
200 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

35.7 M Ft
2 szoba
130 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

149.999 M Ft
3 szoba
148 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

102 M Ft
4 szoba
98 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

75.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Gönyű
Eladó családi ház

Gönyű

111.951 M Ft
5 szoba
105 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

135 M Ft
5 szoba
135 m²
Harka
Eladó családi ház

Harka

95.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

99 M Ft
3 szoba
180 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

278 M Ft
6 szoba
339 m²
Harka
Eladó családi ház