Seven Pearl

Eladó családi ház
Monorierdő

+ 17 kép 1/20
89 900 000 Ft89.9 M Ft 1 284 286 Ft/m2
2 szoba
70 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 29000 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Közmű: Gáz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 625
Moldván Judit
Judit Ingatlan és Hiteliroda Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

KIZÁRÓLAG A JUDIT INGATLAN ÉS HITELIRODA KÍNÁLATÁBAN!!!

ÁRCSÖKKENÉS!!! 94,5 MFt helyett MOST 89,9 MFt!!!

Monorierdőn igényes TANYA istállóval, 2.9 HA területtel eladó!!!

M4 autópályától 1 km-re, belterülettől 100 m-re, aszfaltos útról közelíthető meg az ingatlan, CSEND, NYUGALOM szigete!!! A teljes terület összesen 4 helyrajzi számon található (legelő, szántó, kivett tanya…)!

Földtörvény vonatkozik rá, ki kell függeszteni és aranykalászos vagy bárminemű mezőgazdasági bizonyítvány szükséges a megvételhez!!!

A ház a ’70-es évek elején épült beton alapra téglából (40 cm-es falak), 2005-ben teljes körű felújításon esett át (nyílászárók fa hőszigeteltre lettek cserélve, villanyvezetékek át lettek húzva, burkolatokat újra cserélték….), ekkor lett a kb. 90 m2-es istálló is felépítve, melyben 3 állás és 2 box került kialakításra Az épület egyik végében 1 szoba található, a másik végében 1 ól, ezenkívül még szénatároló, galamb ól, tyúkól is kialakításra került!

A lakóház lakóterülete kb. 70 m2, melyben előszoba, konyha, nappali, 1 szoba és fürdőszoba található. Igény szerint a ház még bővíthető hozzáépítéssel!!!

A telken található egy faház, mely kb. 14 m2, belül teljesen lambériázott, akár szauna is kialakítható benne, ezen kívül egy fával fűthető DÉZSA FÜRDŐ.

A fűtés gáz konvektorokkal, a melegvíz ellátás villanybojlerrel van megoldva!

Közművek közül a gáz és villany került bekötésre, víz ellátás saját fúrt kútról van megoldva, a szennyvíz elvezetés emésztőbe történik.

KEDVES ÜGYFELEINK! IRODÁNK 2025. 12. 20. - 2026. 01. 11.-IG ZÁRVA TART!

2003 ÓTA AZ ÖNÖK BIZALMÁBAN!!!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás családi házak ára Monorierdőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Monorierdő m² ár
1284 e Ft
601 e Ft -114%
Ennek az ára
Monorierdő átlagár
89.9 M Ft m Ft
51.6 m Ft -74%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Monorierdő

Eladó családi házak a környékről

Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

46 M Ft
3 szoba
60 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

27 M Ft
2 szoba
46 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

32.5 M Ft
2 szoba
0 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

64 M Ft
3 szoba
83 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

32.9 M Ft
1 + 1 szoba
53 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

27 M Ft
2 szoba
46 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

60 M Ft
4 szoba
106 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

32 M Ft
4 szoba
85 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

157.9 M Ft
3 + 1 szoba
265 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény