Seven Pearl

Eladó családi ház
Monorierdő

42 000 000 Ft42 M Ft 777 778 Ft/m2
3 szoba
54 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 719 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Ifj. Szabó László
Openhouse Monor Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az Openhouse Monor Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178328 hivatkozási számú monorierdői családi ház.

Monorierdőn eladó új építésű, A kategóriás energetikai besorolású lakás kertkapcsolattal!
Új építésű, kétlakásos ingatlan – saját telekrésszel, külön mérőkkel
Eladásra kínálunk egy új építésű, kétlakásos ingatlant, amely ideális választás lehet családoknak vagy befektetésre is.

-Várható átadás: 2026.
Műszaki tartalom:

Lakásonként 2×32 A elektromos teljesítmény (külön mérési lehetőséggel)

30 cm-es téglafalak, 12 cm dryvit hőszigeteléssel

3 rétegű, hőszigetelt műanyag nyílászárók

Burkolatok 7.000 Ft/m²-ig választhatók
Közművek és ellátás:

Emésztő külön-külön lakásonként

Fúrt kút külön-külön lakásonként

Ügyvédi megosztással kerül értékesítésre

(telek terület leosztások folyamatban)

Parkolás:

Lakásonként 2 db gépkocsi-beálló, közvetlenül az ingatlan előtt

Telek és elrendezés:

Utcafronti szélesség: 12,5 m (közműtérkép alapján mérve)

1. lakás: 10 m² terasz

kb. 180 m² saját telekrész

2. lakás: 10 m² terasz

kb. 150 m² saját telekrész
Ez az ingatlan ideális választás mindazoknak, akik egy korszerű, energiatakarékos, kertkapcsolatos otthonbanképzelik el a mindennapjaikat Monorierdő nyugodt környezetében.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó monorierdői családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #178328

Az Openhouse Monor Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

3 szobás családi házak ára Monorierdőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Monorierdő m² ár
778 e Ft
636 e Ft -22%
Ennek az ára
Monorierdő átlagár
42 M Ft m Ft
48.8 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Monorierdő

Eladó családi házak a környékről

Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

52.9 M Ft
2 szoba
68 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

50 M Ft
3 szoba
117 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

32 M Ft
4 szoba
85 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

32.5 M Ft
2 szoba
0 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

32 M Ft
4 szoba
85 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

39.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

157.9 M Ft
3 + 1 szoba
265 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

27 M Ft
2 szoba
46 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

49 M Ft
3 szoba
86 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Monorierdő
Eladó családi ház

Monorierdő

60 M Ft
4 szoba
106 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba