Avico Greentop

Eladó családi ház
Mikepércs

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 10 kép 1/13
199 900 000 Ft199.9 M Ft 951 905 Ft/m2
4 szoba
210 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 1529 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Tóth Ferenc
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecen belvárosától 8 km - re, Mikepércs főutcáján, a Debrecen felőli részén eladó, egy 2020 - ban teljeskörűen felújított, illetve megépített önálló " A " energetikai besorolású családi ház
A 13 kw napelem konkrétran az egyész ingatlan villamosellátását biztosítja, éves szaldós elszámolású, nulla költséggel üzemeltethető minden.
A lakóingatlant 2 részre bontanám :
Az első rész : vízszigetelt, komoly beton alapra, 45 cm - es korszerű vályogfalból épített lakóegység, amely falazata kapott + 5 cm kőzetgyapot szigetelést + üvegszállal kevert nemes vakolatot, a födém 10 cm therwoolinnal szigetelve + a tetőszerkezet : 18 cm-es szigetelt szendvicspanelből készült , egyszóval, fullos a szigetelése, télen jó meleg, nyáron jó hűvös ez a lakórész.
A másik rész : beton alapra tégla falazat került, ez is 5 cm - es kőzetgyapottal lett szigetelve, és szintén üvegszállal kevert nemes vakolatottal lett szinezve. Ebbe a részbe klíma lett telepítve.
A két rész természetesen egybe van építve, csak az eltérő falazata miatt akartam különbontani. ( alaprajzot csatoltam )
Amúgy a két egységet minimális átalakítással két külön lakásként is lehet használni.
A telek : 1529 m2, ezen a lakóingatlan : 210 m2, + 4 autó elhelyezésére alkalmas garázsok, és egy tároló található .
A kertben kialakításra került egy játszókert főzőrésszel, kerti tó, illetve udvarrész gyümölcsfákkal.
A ház helyiségei : 60 m2 - es konyha - étkező, nappali, 3 szoba, 2 fürdőszoba wc - vel , háztartásihelyiség, terasz.
Fűtése : minden helyiségekben : elektromos padlófűtés, 1 szobában : radiátor
Műszaki tartalom : 3 rtg hő és hangszigetelt műanyag nyílászárók elektromos aluredőnnyel, szúnyoghalóval szerelve, egyedi beltéri ajtók, minőségi burkolatok, a vételár részét képezik a függönykarnisok, függönyök, lámpák.
A bútorzat, és a gépek megegyezés tárgyát képezik, ha okés, maradhat.
Az ingatlanban minden is új, a mai kornak megfelelő anyagok lettek beépítve.
Még írhatnék róla, de inkább szóban a többit.
Az ingatlan természetesen család lakhatására kitünő opció, de más funkcióra is hasznosítható Pl : panzió, és / vagy vendéglátóegység, akár étterem, kifőzde, pizzázó, illetve a szerelő aknás dupla garázs, amely hűtő - fűtő légkondival , wc - vel, melegvizes kézmosóval felszerelt, akár szerelőműhelynek is alkalmas, de még mellette lévő garázs is jó lehet e célra.
CSERE INGATLAN IS ÉRDEKEL : KESZTHELYTŐL - SZIGLIGETIG , PANORÁMÁS CSALÁDI HÁZ ÉRTÉKEGYEZTETÉSSEL, MAX EDDIG AZ ÉRTÉKHATÁIG.
Ha felkeltettem az érdeklődését, kérem hívjon bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Mikepércsen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mikepércs m² ár
952 e Ft
862 e Ft -10%
Ennek az ára
Mikepércs átlagár
199.9 M Ft m Ft
103.8 m Ft -92%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mikepércs

Eladó családi házak a környékről

Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

32.4 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

44.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

77.9 M Ft
2 szoba
85 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

56 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

56 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

77.1 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

92.8 M Ft
4 szoba
120 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

45 M Ft
2 szoba
80 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

129.9 M Ft
4 szoba
147 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

34.9 M Ft
2 + 1 szoba
78 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház