River Life

Eladó családi ház
Mikepércs

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 14 kép 1/17
99 990 000 Ft99.99 M Ft 751 805 Ft/m2
4 szoba
133 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 659
Perényi-Bendly Barbara
Nagyerdei Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

VÁLLALKOZÁS ÉS OTTHON EGY HELYEN!
Eladó családi ház hatalmas műhellyel Mikepércsen!
Mikepércsen eladó egy 2006-os építésű, összkomfortos, kiváló állapotú, nappali + 3 hálószobás tégla családi ház.
A lakóház jellemzői:
Alapterület: 87 m2 lakótér + egy hatalmas 46 m2-es elektromos kapuval ellátott dupla garázs.
Elrendezés: Világos nappali és 3 külön nyíló hálószoba – ideális családoknak.
Bővíthetőség: A tetőtér beépíthető, így a lakótér igény szerint tovább növelhető.
Műszaki állapot:
- Korszerű gázcirkó fűtés radiátor hőleadókkal,
- Hűtő-fűtő Gree klíma készülék,
- Rendezett belső terek,
- Műanyag nyílászárók redőnnyel ellátva,
- Gépesített konyhaszekrény (beépített mosogatógép, főzőlap, páraelszívó, sütő)
Telekméret: 1500 m2-es, minden igényt kielégítő, hatalmas terület.
Profi Műhely: Egy 140 m2-es, szendvicspanelből épült szerelőaknás csarnok, víz és villany közművekkel. Tökéletes autószerviznek, raktárnak vagy gyártó tevékenységre.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Mikepércsen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mikepércs m² ár
752 e Ft
870 e Ft 14%
Ennek az ára
Mikepércs átlagár
99.99 M Ft m Ft
99.4 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mikepércs

Eladó családi házak a környékről

Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

34.9 M Ft
2 + 1 szoba
78 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

34.9 M Ft
2 + 1 szoba
78 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

210 M Ft
5 szoba
160 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

56 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

210 M Ft
5 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

77.1 M Ft