Oasis Residence

Eladó családi ház
Mátészalka

+ 6 kép 1/9
45 000 000 Ft45 M Ft 633 803 Ft/m2
2 szoba
71 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1000 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 269
Sarkadi Tamás
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Felújított, azonnal költözhető családi ház eladó Mátészalkán!

Mátészalkán kínálunk megvételre egy 71 m²-es, igényesen felújított családi házat, amely egy 1 245 m²-es, tágas telken helyezkedik el.

Az ingatlan 1960-ban épült, majd 2024-ben teljes körű felújításon esett át. A korszerűsítés során 15 cm-es homlokzati szigetelés készült, fűtéskorszerűsítés történt, valamint belső átalakításokkal egy modern, jól átgondolt élettér került kialakításra.

Az otthon két tágas szobával rendelkezik, összkomfortos, a melegről gázkazán gondoskodik. Az ingatlan bútorozott állapotban kerül értékesítésre, így akár azonnal költözhető, további ráfordítás nélkül.

Ez a ház ideális választás lehet pároknak, kisebb családoknak vagy akár befektetésnek is, akik egy felújított, gondtalan fenntartású otthont keresnek Mátészalkán.

Irányár: 45 000 000 Ft

Ne hagyja ki ezt a kiváló lehetőséget – jöjjön el, tekintse meg személyesen!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Mátészalkán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mátészalka m² ár
634 e Ft
109 e Ft -482%
Ennek az ára
Mátészalka átlagár
45 M Ft m Ft
8.9 m Ft -408%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mátészalka

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Mátészalka
Eladó családi ház

Mátészalka

24.99 M Ft
2 szoba
57 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

190 M Ft
4 szoba
230 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Mátészalka
Eladó családi ház

Mátészalka

54 M Ft
3 + 1 szoba
133 m²
Mátészalka
Eladó családi ház

Mátészalka

48 M Ft
1492 m²
146 m²
Mátészalka
Eladó családi ház

Mátészalka

24.99 M Ft
2 szoba
57 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Mátészalka
Eladó családi ház

Mátészalka

33.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Mátészalka
Eladó családi ház

Mátészalka

45 M Ft
2 szoba
71 m²
Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

130 M Ft
3 szoba
159 m²
Mátészalka
Eladó családi ház

Mátészalka

26.3 M Ft
1 szoba
54 m²
Mátészalka
Eladó családi ház

Mátészalka

24.99 M Ft
2 szoba
57 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

159 M Ft
2 szoba
130 m²