Avico Greentop

Eladó családi ház
Makó, földszint

+ 6 kép 1/9
69 999 000 Ft69.999 M Ft 636 355 Ft/m2
3 + 1 szoba
110 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 550 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 336
Dudás Dóra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Home and People azonosító: 23401 Dudás Dóra Vezető referens +36 70 33 64 333 Amennyiben kollégánk elfoglalt, kérjen visszahívást sms-ben a +36-70-628-1033-as telefonszámon! 3szoba + konyha-étkező-nappali klíma új tető, 15 cm szigetelés felújított villany, víz, cirkó fűtés új burkolatok Irányár: 69. 999. 000,-Ft Home and People azonosító: 23401 Amennyiben felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal! Dudás Dóra Vezető referens +36 70 33 64 333

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Makón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Makó m² ár
636 e Ft
504 e Ft -26%
Ennek az ára
Makó átlagár
69.999 M Ft m Ft
70.6 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Makó, földszint

Eladó családi házak a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
175 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Szentes
Eladó családi ház

Szentes

58 M Ft
4 szoba
147 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

225 M Ft
5 szoba
203 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Makó, Baross utca
Eladó családi ház

Makó

85 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Makó, Bercsényi utca 25
Eladó családi ház

Makó

8.7 M Ft
1 + 1 szoba
105 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

21.9 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

17.99 M Ft
2 szoba
95 m²
Makó, Úri utca 1
Eladó családi ház

Makó

139 M Ft
4 szoba
200 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

44 M Ft
7 szoba
450 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

214 M Ft
5 szoba
203 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

84.9 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Makó