Avico Greentop

Eladó családi ház
Leányfalu

+ 9 kép 1/12
150 000 000 Ft150 M Ft 1 086 957 Ft/m2
3 szoba
138 m²
építés éve:2013

Részletes adatok

Telekméret: 900 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3627814793
Karapicak Mónika Erika
Duna House - Fót

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

- Dunaparti Családiház Nagy Telekkel Kishajó Kikötővel Eladó!

Dunakanyar egyik legszebb részén Leányfalun helyezkedik el, keleti oldalon a Szentendrei Duna, nyugati oldalon a 11-es főút, észak és dél irányban két szomszédos ősfás telek határolja.

Telekterület: közel 900 m²

Lakótér: összesen 82.41 m², 2 szinten

Alsó szint: garázs + műhely 56.53 m2

Középső szint: tágas lakótér

Felső szint: beépített lakófunkció

+105 m² polikarbonáttal fedett hajó- és gépjárműtároló

Saját kishajó kikötő közvetlen Duna-parti kapcsolattal

Gépészet-villany-víz: 18 KW-os VIESSMANN kondenzációs kazán, radiátoros és padlófűtéssel kombinálva, fatüzelésű élménykandallóval. Nyáriidőben teljes egészben klimatizálva. Külön méréssel gáz-víz és elektromos áram csatlakozással. Elektromos beépített teljesítmény 3x 25 A.
Kamera és központi riasztó rendszerrel szerelve.

Budapesttől 24km csak a távolság gyönyörű környezet örök panorámás kilátás a Dunára!

A telek teljes területe 3034 m2, melyből a családi ház 900m2 es telken helyezkedik el, magában foglalva egy háromszintes családi házat (építés 2013-ban) 205 m2-es beépített, és 125 m2-es hasznos területtel. A telket tulajdonosváltás esetén külön helyrajzi számla lehet bontani!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Leányfaluban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Leányfalu m² ár
1087 e Ft
549 e Ft -98%
Ennek az ára
Leányfalu átlagár
150 M Ft m Ft
52.2 m Ft -187%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Leányfalu

Eladó családi házak a környékről

Leányfalu
Eladó családi ház

Leányfalu

155 M Ft
10 szoba
210 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Leányfalu
Eladó családi ház

Leányfalu

244 M Ft
9 szoba
632 m²
Leányfalu, Komáromi utca
Eladó családi ház

Leányfalu

279 M Ft
6 szoba
430 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Leányfalu, Hegyalja utca 14
Eladó családi ház

Leányfalu

84.77 M Ft
3 + 1 szoba
148 m²
Leányfalu
Eladó családi ház

Leányfalu

176 M Ft
7 szoba
175 m²
Leányfalu
Eladó családi ház

Leányfalu

279 M Ft
6 szoba
430 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Leányfalu
Eladó családi ház

Leányfalu

300.12 M Ft
8 szoba
400 m²
Leányfalu
Eladó családi ház

Leányfalu

112 M Ft
6 szoba
210 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Leányfalu
Eladó családi ház

Leányfalu

189 M Ft
6 szoba
215 m²
Leányfalu
Eladó családi ház

Leányfalu

227 M Ft
9 szoba
650 m²
Leányfalu
Eladó családi ház

Leányfalu

134.9 M Ft
5 szoba
124 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Leányfalu
Eladó családi ház

Leányfalu

119 M Ft
5 szoba
120 m²
Leányfalu
Eladó családi ház

Leányfalu

110 M Ft
5 + 1 szoba