Aerogate Homes

Eladó családi ház
Lakitelek

+ 17 kép 1/20
155 000 000 Ft155 M Ft 865 922 Ft/m2
4 szoba
179 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1412 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815028
Károly-Fülöp Szilvia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Lakitelken prémium minőségű 268 nm-es nappali + 3 szobás, 3 fürdő, 3 gardrób, dupla garázsos családi ház, 1412 nm sarki telken, csendes utcában, közel a központhoz!

A lakótér 179 nm + 39,6 nm dupla garázs + 49 nm teraszfelület.
Az ingatlan minden részletében a minőségre, energiatakarékosságra és kényelemre lett tervezve.
Főbb jellemzők:
- 3 külön nyíló hálószoba, mindegyikhez saját fürdő és gardrób tartozik
- dupla garázs: két autó beállására alkalmas, közvetlen bejárattal a házba, elektromos garázskapu
- Porotherm 38-as téglából épült
- 2022-es építés- 15 cm kőzetgyapot szigeteléssel a homlokzaton
- 30 cm mennyezeti szigeteléssel, E gerendás , kefnis födémszerkezet- 2 x 10 cm padló szigeteléssel
- Bramac mázas tetőcseréppel fedett ácsolt tetőszerkezet
- 3 réteg üvegezésű színezett, Rehau nyílászárók kerültek beépítésre.- Daikin Altherma 16 kW-os hőszivattyús rendszer, az egész házban padlófűtés
- A klíma központilag megoldott, amit egy 5,5 kW és négy 2,7 kW klíma biztosít, a kamra külön klimatizált
- Szellőzőrendszer az egész házban kiépítve.
- a telek 2 méter magas, beton elemes kerítéssel körbe kerítve.
A családi ház 28 km távolra van Kecskeméttől, ezért ideális választás lehet olyanoknak, akik egy korszerű, magas műszaki tartalmú, otthont keresnek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

4 szobás családi házak ára Lakitelken

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Lakitelek m² ár
866 e Ft
576 e Ft -50%
Ennek az ára
Lakitelek átlagár
155 M Ft m Ft
62.7 m Ft -147%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Lakitelek

Eladó családi házak a környékről

Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Lakitelek
Eladó családi ház

Lakitelek

29.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Lakitelek
Eladó családi ház

Lakitelek

43.9 M Ft
4 szoba
121 m²
Lakitelek
Eladó családi ház

Lakitelek

43.9 M Ft
4 szoba
121 m²
Lakitelek
Eladó családi ház

Lakitelek

62.5 M Ft
838 m²
120 m²
Lakitelek, Arany János utca
Eladó családi ház

Lakitelek

43.9 M Ft
4 szoba
121 m²
Lakitelek
Eladó családi ház

Lakitelek

20.99 M Ft
2 szoba
69 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Lakitelek
Eladó családi ház

Lakitelek

43.9 M Ft
4 szoba
121 m²
Lakitelek
Eladó családi ház

Lakitelek

49.9 M Ft
5 szoba
125 m²
Lakitelek
Eladó családi ház

Lakitelek

22.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Lakitelek
Eladó családi ház

Lakitelek

77.99 M Ft
5 szoba
130 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Lakitelek
Eladó családi ház

Lakitelek

48.5 M Ft
5 szoba
150 m²
Lakitelek
Eladó családi ház

Lakitelek

67.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Lakitelek
Eladó családi ház

Lakitelek

20.99 M Ft
2 szoba
69 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Lakitelek
Eladó családi ház

Lakitelek

33.5 M Ft