Avico Greentop

Eladó családi ház
Kozármisleny

+ 17 kép 1/20
75 900 000 Ft75.9 M Ft 1 308 621 Ft/m2
2 szoba
58 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 342 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 335
Hagymás Péter
Estate and More

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kozármisleny Északi lakótelep részén, csendes, kis utcában, 58 nm-es, felújított, amerikai konyha-nappalival, egy hálószobával, nagy méretű terasszal és saját kertkapcsolattal rendelkező sorház jellegű lakás eladó.
A ház hivatalosan is kétlakásos társasház, alapító okirattal.

A lakás előtérrel, konyha-étkező-nappalival, közlekedővel, egy hálószobával, fürdőszobával, külön wc-vel rendelkezik.
A nappaliból egy 22 nm-es teraszra jutunk ki.
A saját telekrész mérete 342 nm, a ház előtt kis előkert, a ház mögött, rendezett, karbantartott és parkosított udvar található, ami csak ehhez a lakáshoz tartozik, kizárólagos használatú.

A ház 2006-ban Hardell (Protektor) technológiával épült, fémvázas, szigetelt, könnyűszerkezetes családi ház.

A lakás felújított állapotban van, nemrég modern konyhabútor került beépítésre, sütővel, főzőlappal, valamint cserélve lettek a hideg-meleg burkolatok.
Ablakai műanyag nyílászárók redőnnyel felszerelve.
Szép állapotban van a fürdőszoba és a wc is.
Fűtése gáz-cirkó, rezsiköltsége alacsony.

Parkolni a ház előtt kényelmesen lehet.

A lakás Kozármisleny frekventált részén található, közelében van élelmiszerbolt, zöldséges, pékség, gyógyszertár, orvosi rendelő, buszmegálló, éttermek, egyéb szolgáltatók. Iskola, óvoda bölcsőde 1,5-2km-re van.

További információkért hívjon bizalommal!

Energetikai besorolás: F

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás családi házak ára Kozármislenyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kozármisleny m² ár
1309 e Ft
389 e Ft -236%
Ennek az ára
Kozármisleny átlagár
75.9 M Ft m Ft
17.2 m Ft -342%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kozármisleny

Eladó családi házak a környékről

Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

128.5 M Ft
4 szoba
180 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

168.49 M Ft
5 szoba
200 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

185 M Ft
4 szoba
237 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

198.9 M Ft
5 szoba
153 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

109 M Ft
4 szoba
139 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

128.5 M Ft
5 szoba
180 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

270 M Ft
8 szoba
600 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

25 M Ft
4 szoba
120 m²
Egyházaskozár, Hatos Gusztáv utca
Eladó családi ház

Egyházaskozár

4.7 M Ft
3 szoba
79 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

109 M Ft
4 szoba
210 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

128.5 M Ft
5 szoba
180 m²
Görcsöny, Hársfa utca
Eladó családi ház

Görcsöny

249 M Ft
5 szoba
270 m²
Mohács, Szőlőhegy
Eladó családi ház

Mohács

32.99 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

174.9 M Ft
5 szoba
220 m²
Pécs, Meszesi lakóövezet, Pacca dűlő
Eladó családi ház

Pécs

16 M Ft
1 szoba
28 m²
Lánycsók
Eladó családi ház

Lánycsók