Avico Greentop

Eladó családi ház
Kozármisleny

+ 14 kép 1/17
174 900 000 Ft174.9 M Ft 795 000 Ft/m2
5 szoba
220 m²
építés éve:1992

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 450 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 829
Jávor Zoltán
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

MEDENCÉS ház eladó Kozármisleny legjobb utácájában ,panorámával
teljesen felújítva

4 nagy méretű hálószoba
amerikai konyha nappali 55nm
-2 fürdőszoba
-mosó konyha
-gardrób
-garázs
nagy terasz

EXTRÁK:
-hűthető-fűthető MEDENCE,napozóval világítással
-kültéri bár(Sütő,főzőlap,sörcsap stb..)
-kamera rendszer
-műfű
-7db parkolóval

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Kozármislenyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kozármisleny m² ár
795 e Ft
758 e Ft -5%
Ennek az ára
Kozármisleny átlagár
174.9 M Ft m Ft
150.7 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kozármisleny

Eladó családi házak a környékről

Pécs, Meszesi lakóövezet, Pacca dűlő
Eladó családi ház

Pécs

16 M Ft
1 szoba
28 m²
Palotabozsok
Eladó családi ház

Palotabozsok

9.9 M Ft
3 szoba
141 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

109 M Ft
4 szoba
207 m²
Siklós, Külterület
Eladó családi ház

Siklós

61.5 M Ft
2 szoba
110 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

13.5 M Ft
1 szoba
50 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

182.9 M Ft
8 szoba
500 m²
Görcsöny, Hársfa utca
Eladó családi ház

Görcsöny

249 M Ft
5 szoba
270 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

36.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Pellérd
Eladó családi ház

Pellérd

84.9 M Ft
3 + 2 szoba
170 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

109 M Ft
4 szoba
139 m²
Geresdlak, Flórián utca
Eladó családi ház

Geresdlak

15 M Ft
2 szoba
130 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

168.49 M Ft
5 szoba
200 m²
Egyházaskozár, Hatos Gusztáv utca
Eladó családi ház

Egyházaskozár

4.7 M Ft
3 szoba
79 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

128.5 M Ft
5 szoba
180 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

128.9 M Ft
5 szoba
137 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Kozármisleny, Csikósvölgy
Eladó családi ház

Kozármisleny

36.5 M Ft
3 szoba
43 m²
Magyartelek, Újsor utca
Eladó családi ház

Magyartelek

16.5 M Ft
3 szoba
75 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház