Metrodom

Eladó családi ház
Komárom, földszint

+ 14 kép 1/17
24 990 000 Ft24.99 M Ft 780 938 Ft/m2
1 szoba
32 m²
földszint
építés éve:2000

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 592 m2
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 970
Tóth Valentin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Különleges lehetőség Komáromban egy rendezett, barátságos, nyugodt környezetben található- ELADÓ telek megvásárlására!
Eladóvá vált Komárom, koppánymonostori városrészén egy kis telek, amit jelenleg nyaralóként használnak. A tehermentes ingatlan tökéletes választás lehet mindazoknak, akik egy kisebb, közművesített kertet keresnek, ahol akár a szabadidő eltöltését tervezik, vagy akár megépítenék ide álmaik otthonát!

Ez a kis nyaraló kiváló lehet pihenésre, olyanoknak akik szeretnének elvonulni a város zaja elől, viszont mégis elérhető közelségben szeretnének maradni a központtól.

A Kis Duna közelsége lehetőséget ad horgászatra, egyéb vízi sportokra, kirándulásra, feltöltődésre.
A telek körbekerített, 592 m² területű, melynek beépíthetősége 30%, oldalhatáros építést és az LF3 övezeti besorolásba tartozik. Ez a jelenlegi épület elontása után akár egy egy lakásos, 177m2 alapterületű, maximum 5m magas lakóház felépíthetőségét jelenti. Bővebb információt Komárom város honlapján, illetve a helyi építési osztályon kérhetnek.
A telken jelenleg egy beton alapra épült könnyűszerkezetes faház található. Az ingatlan 32 m² alapterülettel és 10 m2 fedett terasszal rendelkezik. A belmagassága 2,3 méter, az egy helyiségből álló épületben egy vizesblokk került kialakításra ahol illemhely található.
A víz, a villany, a szennyvíz bevezetésre került, gázcsonk a telken található.
A terasz ideális helyszín családi és baráti összejövetelekhez. A környék nyugodt, a szomszédok megbízhatóak, kedvesek. A közelben működik általános iskola, óvoda és kisbolt is, viszont Komáromban szinte minden nagyobb bolt is elérhető.
A Fürdő, az Erőd, a Lovas színház stb...nem csak a turistákat vonzza, a közelben lakók napjait is színesíti. Komáromban egész évben változatos és kiváló városi rendezvényeket szerveznek, sportolási és szórakozási lehetőséget kínálva minden korosztály számára.

Az M1-es autópálya és a vasútvonal közelsége praktikus és gyors közlekedési lehetőséget biztosít a Sopron-Győr-Tatabánya-Budapest útvonalon. Győr kb. 30 perc alatt, Budapest pedig 1-1,5 óra alatt érhető el. így a napi ingázás is többféleképpen megoldható akár a főváros, akár Győr irányába.

Az ingatlan előzetes egyeztetést követően megtekinthető a hét bármely napján, per-, teher- és igénymentes, az ár irányár!
Hívj és tervezd el itt a pihenésedet, a kiskertedet, a befektetésedet, vagy az életed mindennapjait!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

1 szobás családi házak ára Komáromban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komárom m² ár
781 e Ft
644 e Ft -21%
Ennek az ára
Komárom átlagár
24.99 M Ft m Ft
118.7 m Ft 79%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komárom, földszint

Eladó családi házak a környékről

Dömös
Eladó családi ház

Dömös

33 M Ft
2 szoba
194 m²
Szomód
Eladó családi ház

Szomód

65 M Ft
6 szoba
240 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

45 M Ft
3 szoba
88 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.958 M Ft
2 szoba
50 m²
Nagyigmánd
Eladó családi ház

Nagyigmánd

129 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

69 M Ft
4 szoba
140 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

131.2 M Ft
5 szoba
280 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó családi ház

Tatabánya

140 M Ft
3.91 ha
0 m²
Tatabánya, Alsógalla
Eladó családi ház

Tatabánya

57 M Ft
4 + 1 szoba
205 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

360 M Ft
27 szoba
478 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó családi ház

Tatabánya

95 M Ft
10 + 4 szoba
150 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

132 M Ft
5 szoba
180 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

61 M Ft
4 + 1 szoba
167 m²
Tárkány
Eladó családi ház

Tárkány

5.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Komárom, Koppány vezér utca
Eladó családi ház

Komárom

87.785 M Ft
4 szoba
224 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

89 M Ft
3 szoba
120 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

55.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

380 M Ft
7 + 1 szoba
275 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

135 M Ft
7 + 2 szoba
254 m²
Nyergesújfalu
Eladó családi ház

Nyergesújfalu

59.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Esztergom
Eladó családi ház