Astora Art House

Eladó családi ház
Komárom, földszint

+ 9 kép 1/12
87 000 000 Ft87 M Ft 1 035 714 Ft/m2
3 szoba
84 m²
földszint
építés éve:1987

Részletes adatok

Telekméret: 739 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 622
Nagy Edit
Dot-Ing 2001 Ingatlanirodák Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

CSALÁDI HÁZ ÉRZÉS – LAKÁSKÉNYELEM – PRÉMIUM MINŐSÉG

EXKLUZÍV, KÉTLAKÁSOS TÁRSASHÁZ ELADÓ KOMÁROM LEGKERESETTEBB UTCÁJÁBAN!

Képzeld el, hogy reggel madárcsicsergésre ébredsz, a természet közelségét élvezheted minden nap, miközben a modern lakás kényelméről sem kell lemondanod.

Ez a 739 m²-es, ősfás, parkosított telken álló, kétlakásos társasház tökéletes választás azoknak, akik szeretnék ötvözni a családi házak tágas, zöld életterét a lakások praktikumával és alacsony fenntartásával.

Főbb jellemzők:
• Teljes körű, magas minőségű felújítás 2023–2024-ben
• Új tetőszerkezet, 12 cm-es grafit hőszigetelés
• 3 rétegű Rehau nyílászárók dióbarna rejtett tokos redőnyökkel
• Külön albetétszámmal rendelkező lakások, teljesen önálló közművekkel
• Modern gázkazán, padlófűtés, radiátorok, H tarifás klíma
• Egyedi belsőépítészeti megoldások, exkluzív burkolatok és szaniterek

Földszinti lakás (84 m²):
• Előtér, amerikai konyhás nappali gépesített konyhabútorral
• 2 hálószoba, fürdőszoba, külön WC, tároló

További extrák:

• Fedett filagória, tároló, függönyök, minőségi lámpatestek
• Azonnal költözhető

Ideális családoknak vagy befektetőknek, akik nem akarnak kompromisszumot kötni kényelem és életminőség között.

Hitelre vásárolnál?
Nem gond! Független hitelszakértőnk díjmentesen segít kiválasztani a legjobb ajánlatot a teljes banki kínálatból.

Teljes körű ügyintézés egy helyen: jogi háttérrel, energetikai tanúsítvánnyal, biztonságos vásárlással.

Megtekintés csak előzetes egyeztetéssel:
Nagy Edit
+36 30 6 226 317
Dot-ing Ingatlan- és Hiteliroda

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Komáromban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komárom m² ár
1036 e Ft
718 e Ft -44%
Ennek az ára
Komárom átlagár
87 M Ft m Ft
79.2 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komárom, földszint

Eladó családi házak a környékről

Komárom
Eladó családi ház

Komárom

60.984 M Ft
3 szoba
73 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

64.49 M Ft
3 szoba
80 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

55.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

45 M Ft
3 szoba
88 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

36.237 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

69 M Ft
4 szoba
150 m²
Dunaalmás
Eladó családi ház

Dunaalmás

69.9 M Ft
6 szoba
195 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

19.99 M Ft
1 szoba
60 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

124 M Ft
8 szoba
298 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.697 M Ft
2 szoba
50 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

89 M Ft
3 szoba
120 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

180 M Ft
8 szoba
510 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

95 M Ft
10 + 4 szoba
150 m²
Tatabánya, Alsógalla
Eladó családi ház

Tatabánya

57 M Ft
4 + 1 szoba
205 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

58.909 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

89.9 M Ft
4 szoba
140 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

159.268 M Ft
3 szoba
95 m²
Tárkány
Eladó családi ház

Tárkány

5.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

61 M Ft
4 + 1 szoba
167 m²
Tatabánya, Felsőgalla, Réce
Eladó családi ház

Tatabánya

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Pilismarót
Eladó családi ház

Pilismarót

33 M Ft
3 szoba
86 m²