Seven Pearl

Eladó családi ház
Komárom

+ 12 kép 1/15
52 000 000 Ft52 M Ft 658 228 Ft/m2
5 szoba
79 m²
építés éve:1983

Részletes adatok

Telekméret: 300 m2
Fűtés: Házközponti
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Nagy Veronika
Openhouse Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #161309 hivatkozási számú komáromi családi ház.

Tatabányai ingatlaniroda eladásra kínálja a 161309-es számú remek átalakítási lehetőségeket rejtő családi házát Komárom-Szőnyben.

Az eladó családi ház jellemzői:

- tulajdoni lap tanúsága szerint társasház besorolású, mely alapján lakás és pince, viszont funkcióját tekintve családi ház

- építés éve: 1983.

- utolsó felújítás: 2013.

- telek területe: 300m2

- lakótér hasznos alapterülete:79m2 + 76m2 pince + két gépjármű tárolására alkalmas fedett beálló

- fekvése: Kelet-Dél-Nyugat

- épület határoló falazat: kőporos vakolat + 30cm vtg. tömör tégla falazat + 5cm vtg. hungarocell szigetelés + 15cm vtg. tömör tégla falazat + belső vakolat

- belső válaszfalak: részben gipszkarton, részben tégla falazat

- födém: beton födém, betongerendával

- tető: fa szerkezet cserép fedéssel

- nyílászáró: homlokzaton fa szerkezetű részben hőszigetelt üvegezéssel, redőnnyel; beltérben fa szerkezetű

- fűtés: szilárd tüzelésű kazán radiátoros hőleadókkal, kiegészítő fűtésként a nappaliban elhelyezett fa tüzelésű kályha

- közművek: elektromos áram, városi vezetékes víz, városi vezetékes csatorna van, gáz viszont csak az utcában

- helyiségek lakás: nappali, 3 fél szoba, 1 egész szoba, előszoba, konyha, fürdőszoba, spájz

- helyiségek pince szint: zuhanyzó, kazánház, pince

A 2013-as felújítás során több válaszfal került kialakításra gipszkarton szerkezettel, melynek köszönhetően könnyedén átalakítható - tágasabb terek létrehozhatók a családi házban.

Az udvarrész térkövezett, betonozott. Két utcai bejárattal, tégla falazatú 2m magas kerítéssel körbe vett.

Közelben óvoda, bölcsőde, általános iskola, buszmegálló, orvosi rendelő, gyógyszertár, posta, dohány bolt megtalálható. Városközpont tömegközlekedéssel és gépjárművel könnyedén megközelíthető.

A jelen hirdetésben rögzített, az ingatlannal kapcsolatos adatok, információk tájékoztató jellegűek, Megbízó tájékoztatása alapján kerültek megadásra, bővebb információt személyes találkozó illetve megtekintés alkalmával kaphat.

Ingatlan, hitel tanácsadás, ügyvédi háttér egy helyen!

Amennyiben a 161309-es számú komáromi eladó családi ház felkeltette érdeklődést, vagy bármelyik ingatlan a kínálatunkban kérem hívjon bizalommal!

Nagy Veronika Értékesítő

Az otthon érték, az ingatlan üzlet!

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó komáromi családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #161309

Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Referencia szám: 161309

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás családi házak ára Komáromban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komárom m² ár
658 e Ft
581 e Ft -13%
Ennek az ára
Komárom átlagár
52 M Ft m Ft
131.9 m Ft 61%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komárom

Eladó családi házak a környékről

Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

132 M Ft
5 szoba
180 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

95 M Ft
10 + 4 szoba
150 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

35.982 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

58.495 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Úny, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Úny

20 M Ft
3 szoba
63 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

19.99 M Ft
1 szoba
60 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

135 M Ft
7 + 2 szoba
254 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.5 M Ft
2 szoba
43 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

128 M Ft
6 szoba
240 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

85 M Ft
3 szoba
83 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

60.554 M Ft
3 szoba
73 m²
Nyergesújfalu
Eladó családi ház

Nyergesújfalu

59.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

131.2 M Ft
6 szoba
280 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

55.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

60.554 M Ft
3 szoba
73 m²
Nagyigmánd
Eladó családi ház

Nagyigmánd

129 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Tatabánya, Felsőgalla, Réce
Eladó családi ház

Tatabánya

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

180 M Ft
8 szoba
510 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

37 M Ft
5 szoba
136 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.39 M Ft
2 szoba
50 m²
Tatabánya, Alsógalla
Eladó családi ház

Tatabánya

57 M Ft