Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Kiskunlacháza

+ 1 kép 1/4
92 900 000 Ft92.9 M Ft 929 000 Ft/m2
4 + 1 szoba
100 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 685 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 701
Bicski Hajnalka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Kiskunlacházán egy új építésű, nettó 100 m² alapterületű, egyszintes családi ház.

A lakás belső elrendezése rendkívül praktikus és kényelmes 3 hálószoba, gardrób, fürdőszoba, külön WC helyiség, háztartási helyiség és előszoba áll rendelkezésre. A tágas amerikai konyhás nappaliból egy 20 m²-es fedett teraszra jutunk.

A saját elkerített telek nagysága 685 m².

Az ingatlan 30-as téglából, 15 cm-es külső hőszigeteléssel, 25 cm-es födémszigeteléssel, 3 rétegű műanyag nyílászárókkal, betoncserép fedéssel épül.

Fűtését megújuló energiás, hőszivattyús rendszer biztosítja, padlófűtéses hőleadással. A meleg víz Ariston villanybojlerről üzemel. A lakás H-tarifás órával és 1X32 A teljesítményű villanyórával kerül átadásra.

Energetikai besorolása A+

A burkolatok igény szerint választhatók, 4 000 Ft/m²-ig.

Az ár tartalmazza az utcafronti díszkerítést, térkövezett járdát és kocsibeállót.

A helyi busz megállója, bevásárlási lehetőség, iskola 10 perc sétára található.

CSOK és 3 % -os Otthon Start hitel igényelhető!

Várható átadás: 2026 nyár

Bővebb információért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Kiskunlacházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kiskunlacháza m² ár
929 e Ft
782 e Ft -19%
Ennek az ára
Kiskunlacháza átlagár
92.9 M Ft m Ft
151.3 m Ft 39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kiskunlacháza

Eladó családi házak a környékről

Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

89.1 M Ft
5 szoba
99 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

120 M Ft
4 szoba
135 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

63.9 M Ft
3 szoba
69 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

78 M Ft
4 szoba
91 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

159 M Ft
3 szoba
104 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

450 M Ft
5 + 1 szoba
405 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Kiskunlacháza, Szabadság utca 20
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

24.85 M Ft
1 + 1 szoba
84 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

114.99 M Ft
5 szoba
359 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

87.7 M Ft
4 szoba
90 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

450 M Ft
6 szoba
405 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

119.9 M Ft
4 szoba
360 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kiskunlacháza