Oasis Residence

Eladó családi ház
Kiskunlacháza, földszint

+ 2 kép 1/5
92 900 000 Ft92.9 M Ft 929 000 Ft/m2
4 szoba
100 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 842 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 757
Bernát Ágnes
Leéb és Fia Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ÚJ PROJEKT KISKUNLACHÁZÁN!
Új építésű, önálló családi házakat értékesítünk.

A házak nettó 100 nm, bruttó 125 nm nagyságúak.
Elrendezésük: előtér, amerikai konyha/étkező /nappali, 3 - vagy igény esetén 4 hálószoba, gardrób, háztartási helyiség, 2 fürdőszoba, 3 wc.
Telek méretek 600 nm-től 850 nm-ig választhatók.
Kulcsrakész áruk: 92,9 M Ft - 94,9 M Ft telekmérettől függően.

Az ingatlanok céges kivitelezésben épülnek, babaváró hitelből, Csok-ból, egyaránt finanszírozhatók, 4 % illetékmentesen megvásárolható ingatlanok.
Hitelben, Csok-ban ingyenes segítséget biztosítunk.
Referencia ingatlanok megtekinthetők.

Részletekért kérem keressen bizalommal, amennyiben épp nem tudom fogadni hívását visszahívom.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Kiskunlacházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kiskunlacháza m² ár
929 e Ft
768 e Ft -21%
Ennek az ára
Kiskunlacháza átlagár
92.9 M Ft m Ft
88.7 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kiskunlacháza, földszint

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

450 M Ft
5 + 1 szoba
405 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

450 M Ft
5 + 1 szoba
405 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

450 M Ft
4 + 2 szoba
405 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

78 M Ft
4 szoba
91 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

65 M Ft
2 szoba
205 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

450 M Ft
5 + 1 szoba
405 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

65 M Ft
3 szoba
207 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

450 M Ft
6 szoba
405 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

89.1 M Ft
5 szoba
99 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

114.99 M Ft
5 szoba
359 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

87.7 M Ft
4 szoba
90 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza