Metrodom

Eladó családi ház
Kiskunlacháza

+ 17 kép 1/20
135 000 000 Ft135 M Ft 1 038 462 Ft/m2
4 szoba
130 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 720 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Korsósné Wágner Ibolya
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Kiskunlacházán egy 130 nm hasznos alapterületű, tetőtér-beépítéses, modern téglaház, amely okosotthon-rendszerrel, energiatakarékos megoldásokkal és rengeteg extrával várja új tulajdonosát!Főbb jellemzők: Energiatakarékos építés: 20 cm grafit szigetelés, tetőtérben korszerű fújt szigetelés Fűtés-hűtés: hőszivattyús rendszer, szobánként szabályozható fűtés, mennyezeti fancoil hűtés Okosotthon technológia: hangvezérelt világítás és hőmérséklet, CO2 érzékelős szellőztető, sötétedés-érzékelős elektromos redőnyök Biztonság: 6 kamera, mozgásérzékelő, telefonos értesítés Kényelmes élettér: amerikai konyhás nappali, hálószobák, vendégszoba, több fürdő és wc, gardrób, gépház, kamra és egy pánikszoba Külső extrák: medence gépészettel, fúrt kút az öntözéshez és vízellátáshoz, 25 nm-es melléképület, elektromos kapu autóbejáróvalEmelet és terasz:A tetőtérben hálószoba, gardrób, fürdő+wc és egy tágas közlekedő található. A hatalmas teraszról vpc padlós napozórész és a medence látványa tárul elénk.A használatbavételi engedély intézés alatt áll, így az új tulajdonosnak ezzel már nem lesz gondja.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Kiskunlacházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kiskunlacháza m² ár
1038 e Ft
723 e Ft -44%
Ennek az ára
Kiskunlacháza átlagár
135 M Ft m Ft
87.1 m Ft -55%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kiskunlacháza

Eladó családi házak a környékről

Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

450 M Ft
4 + 2 szoba
405 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

450 M Ft
5 + 1 szoba
405 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

114.99 M Ft
5 szoba
359 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

159 M Ft
3 szoba
104 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

450 M Ft
5 + 1 szoba
405 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

92.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

120 M Ft
4 szoba
135 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

63.9 M Ft
3 szoba
69 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

450 M Ft
6 szoba
405 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Kiskunlacháza