Astora Art House

Eladó családi ház
Kiskunhalas

+ 14 kép 1/17
69 000 000 Ft69 M Ft 600 000 Ft/m2
3 szoba
115 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 668 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 776
NextHouse Ingatlanügynökség
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Referenciaszám: #NH1959
Infó: Fejes Ferenc + 36 30 815 4518

Kiskunhalas központjában felújított családi ház napelemmel, extrákkal!
Kiskunhalas belvárosában eladó egy 668 m²-es telken fekvő, 115 m²-es, tégla építésű, folyamatosan karbantartott családi ház, kiváló elhelyezkedéssel. A központi buszmegálló mindössze 50 méterre található, a piac, iskola, óvoda és üzletek pedig néhány perc sétával elérhetők.
Az ingatlan praktikus elrendezésű: két külön nyíló szoba, nappali, étkező, konyha prémium víztisztító rendszerrel és spájzzal, előszoba, valamint egy 2022-ben teljesen felújított fürdőszoba található benne. Tartozik hozzá külön mosókonyha, 22 m²-es pince, kazánház és egy 12 m²-es fedett terasz is, amely kellemes pihenőhelyet biztosít a kert felé nézve.
A ház műszaki állapota kiváló: 2023-ban 7 kW-os napelemes rendszer, 2025-ben új, 24 kW-os kondenzációs kazán került beépítésre. Az ingatlan 3x20A ipari árammal, 3,5 kW-os Gree klímával, 2 rétegű műanyag nyílászárókkal, valamint 5 cm lábazati és 10 cm födémszigeteléssel rendelkezik.
A rendezett, térkövezett és füvesített udvar automata öntözőrendszerrel, elektromos kapuval, videós kaputelefonnal, riasztó- és kamerarendszerrel felszerelt. A kertben szőlőlugas, gyümölcsbokrok, cseresznyefa és árnyékot adó juharfák teremtenek kellemes hangulatot.
A telken található egy 20 m²-es, felújított és szigetelt melléképület saját fürdőszobával, amely a burkolatok és szaniterek beépítése után vendéglakásnak, irodának vagy vállalkozási célra is kiváló.

Ár: 69 000 000 Ft

Jellemzők:
- Lakóterület: 115 m2
- Telekterület: 668 m2
- Szobák száma: nappali + 2
- Fűtés: gázcirkó radiátorokkal hőtárolóval és klíma
- Építés éve: 1970-es évek
- Felújítás éve: 2022-2025
- Építési mód: tégla
- Burkolat: járólap, laminált parketta
- Nyílászárók: műanyag + redőny
- Tető: cserép

- Szobák: nappali + 2 szoba
- Konyha
- Étkező
- Előszoba
- Fürdő (kádas)
- Spájz
- Mosókonyha
- Kazánház
- Pince 22 m2

- Parkolás: zárt térkövezett udvarban
- Fedett terasz 12 m2
- Közművek: víz, gáz, csatorna, áram

Hívjon bizalommal, tekintse meg! Ügyfeleink részére irodánk komplex szolgáltatással /prezentációk, CSOK-, hitel-, lakástakarék-pénztári, biztosítási, jogi, kivitelezési, NAPELEM - REZSINULLÁZÁS tanácsadás és ügyintézés/ igény szerint rendelkezésére áll!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 04. 25.

3 szobás családi házak ára Kiskunhalason

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kiskunhalas m² ár
600 e Ft
494 e Ft -21%
Ennek az ára
Kiskunhalas átlagár
69 M Ft m Ft
50.3 m Ft -37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kiskunhalas

Eladó családi házak a környékről

Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

31.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

20.99 M Ft
3 szoba
100 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

12.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

59 M Ft
3 szoba
95 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

23.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

117 M Ft
8 szoba
275 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

74.49 M Ft
2 szoba
110 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

54.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

74.9 M Ft
4 szoba
245 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

119 M Ft
4 szoba
150 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét