Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Kiskunhalas

+ 3 kép 1/6
59 000 000 Ft59 M Ft 627 660 Ft/m2
3 szoba
94 m²

Részletes adatok

Telekméret: 276 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 314
Mindeladlak Ingatlaniroda
Mindeladlak

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kiskunhalas kertvárosi részén – ÉPÍTÉS ALATT ÁLLÓ, modern családi ház eladó.

Kiskunhalas kedvelt, nyugodt kertvárosi részén kínálunk megvételre egy -építés alatt álló-, földszintes, önálló családi házat, amely a legmodernebb építési követelményeknek megfelelően készül.

Az ingatlan a tervek szerint 94,5 m²-es lakóterülettel és 276 m²-es saját telekkel rendelkezik – ideális választás családoknak vagy azoknak, akik minőségi, kényelmes otthonra vágynak.

-Főbb jellemzők a tervek szerint:

Amerikai konyhás nappali (40,56 m²) – tágas, napfényes élettér

3 külön nyíló hálószoba (9,55 m², 9,43 m², 8,11 m²)

Modern fürdőszoba, külön háztartási helyiség és praktikus kamra

Terran Synus Elegant tetőcserép, Porotherm 30-as tégla és 10 cm-es hőszigetelés biztosítják a tartósságot és az energiatakarékosságot.

Háromrétegű, hőszigetelt nyílászárók.
Gázüzemű kondenzációs kombi cirkó fűtés – padlófűtéssel.

Hagyományos fa szerkezetű sátortető, elegáns megjelenéssel.

Kiváló elhelyezkedés:
A ház csendes, családbarát környezetben található. A közelben iskola, óvoda, élelmiszerbolt, gyógyszertár, kórház és játszótér is elérhető – minden, amire a mindennapokban szükség lehet.

A környék rendezett, barátságos szomszédokkal és jó közösséggel.

Élvezze az építés alatt álló otthon minden előnyét:
korszerű hőszigetelés, alacsony rezsiköltség, modern technológia és egy teljesen új, Önre szabott otthon.

Ne maradjon le! Vegye fel velünk a kapcsolatot, és legyen Ön az első tulajdonosa ennek a kivételes, építés alatt álló családi háznak Kiskunhalas egyik legjobb részén.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 22. Utoljára módosítva: 2026. 03. 10.

3 szobás családi házak ára Kiskunhalason

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kiskunhalas m² ár
628 e Ft
494 e Ft -27%
Ennek az ára
Kiskunhalas átlagár
59 M Ft m Ft
50.3 m Ft -17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kiskunhalas

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

49.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

54 M Ft
3 szoba
150 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

36 M Ft
4 szoba
165 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

12.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

11.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

65 M Ft
3 szoba
95 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

31.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

300 M Ft
19 szoba
1100 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

27 M Ft
7 szoba
156 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

65 M Ft
3 szoba
117 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

32 M Ft
1.8 ha
120 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft