BAM Living

Eladó családi ház
Kiskunfélegyháza

+ 7 kép 1/10
59 000 000 Ft59 M Ft 536 364 Ft/m2
5 szoba
110 m²

Részletes adatok

Telekméret: 378 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: G

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 312
Gál Tünde
HOUSE36 Ingatlanhálózat

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kiskunfélegyházán a Petőfivárosban, két külön álló 57 m2 és 53 m2-es családi ház várja az összeköltözni vágyó lakóit, 378 m2-es telken. Az ingatlan minőségében házrész, teljesen leválasztva, saját bejárattal, külön mérőórákkal, garázzsal, tárolókkal, igényesen rendben tartott udvarral.
Az 57 m2-es ház jellemzői:
-nagyobb részben tégla építésű
-3 szoba
-cserélt villany- és vízvezeték
-cserélt nyílászárók
-cserélt tető
-pár éves gázcirkó fűtés
-új burkolatok
Az 53 m2-es ház jellemzői:
-vegyes falazat
-új LINDAB tető
-cserélt nyílászárók
-cserélt villany- és vízvezeték
-konvektoros fűtés
-felújított fürdőszoba
-új burkolatok
Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését illetve eladó vagy kiadó ingatlana van forduljon hozzám bizalommal!
A HOUSE36 összes ingatlanával kapcsolatban tudok felvilágosítást adni. Kereső ügyfeleinknek szolgáltatásunk ingyenes!

​FIGYELEM! Az adatok Megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19.

5 szobás családi házak ára Kiskunfélegyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kiskunfélegyháza m² ár
536 e Ft
625 e Ft 14%
Ennek az ára
Kiskunfélegyháza átlagár
59 M Ft m Ft
117.3 m Ft 50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kiskunfélegyháza

Eladó családi házak a környékről

Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

39.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

34 M Ft
3 szoba
110 m²
Kiskunfélegyháza, Csongor köz
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

14 M Ft
1 szoba
47 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

8 M Ft
2 szoba
60 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

14.6 M Ft
3730 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

61.25 M Ft
5 szoba
121 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

29.5 M Ft
3 + 1 szoba
117 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

23 M Ft
4 szoba
104 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

14.5 M Ft
1 szoba
39 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza