Seven Pearl

Eladó családi ház
Kiskunfélegyháza

+ 17 kép 1/20
128 500 000 Ft128.5 M Ft 642 500 Ft/m2
5 szoba
200 m²
építés éve:1996

Részletes adatok

Telekméret: 411 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Boros Julianna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Bács-Kiskun vármegyében, Kiskunfélegyháza belvárosához pár lépésre, csendes, aszfaltos utcában kínálom megvételre ezt a jó állapotú, nettó 200 nm lakóterületű, kétszintes családi házat, amely egy 411 nm-es, rendezett telken helyezkedik el.
Az 1996-ban épült ingatlan beton alapra, tégla szerkezettel készült, stabil műszaki állapotban van. A fűtési rendszer egy éve megújult, korszerű hőszivattyús megoldás került kialakításra, amely rendkívül gazdaságos fenntartást biztosít.

FŐBB JELLEMZŐK
nettó 200 nm lakótér, 411 nm telek
kétszintes kialakítás, 5 szoba
beton alap, tégla szerkezet
30 nm-es terasz a földszinten
7 nm-es erkély az emeleti nappaliból

A földszinten padlófűtés biztosítja a komfortot, míg az emeleti szinten radiátoros hőleadás működik. Az emeleten két inverteres klíma is rendelkezésre áll.
A ház belső kialakítása igényes és hangulatos: a nappaliban kandalló található, az emeletre egy esztétikus, szilvafából készült lépcső vezet. A minőségi fa nyílászárók hozzájárulnak az otthon meleg, barátságos hangulatához.
Az ingatlanban két fürdőszoba került kialakításra, így akár nagyobb család számára is kényelmes életteret biztosít.
A kert rendezett, gondozott, locsolását fúrt kút segíti. Az udvaron dupla garázs található. A melegvíz ellátását napkollektor támogatja.
Az ingatlan gyorsan birtokba vehető, a teljes berendezés külön megállapodás keretében az új tulajdonosnál maradhat.
Élhető, tágas otthon kiváló elhelyezkedéssel, minden fontos intézmény, üzlet, étterem közvetlen közelében.

„Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.”
Bővebb felvilágosításért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás családi házak ára Kiskunfélegyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kiskunfélegyháza m² ár
643 e Ft
625 e Ft -3%
Ennek az ára
Kiskunfélegyháza átlagár
128.5 M Ft m Ft
117.3 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kiskunfélegyháza

Eladó családi házak a környékről

Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

32 M Ft
3 szoba
96 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

16.9 M Ft
2 szoba
76 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

29.5 M Ft
3 + 1 szoba
117 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

8 M Ft
2 szoba
60 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

25 M Ft
2 szoba
75 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

14.5 M Ft
1 szoba
39 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

23 M Ft
2 szoba
70 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

31 M Ft
3 szoba
90 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

39.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

42 M Ft