Astora Márvány8

Eladó családi ház
Kiskunfélegyháza

+ 5 kép 1/8
42 900 000 Ft42.9 M Ft 504 706 Ft/m2
3 szoba
85 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Telekméret: 626 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 608
Lukács Ádám
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Kiskunfélegyházán a Bikahegyben, 3 szobás, 85 m2-es családi ház!
Mi teszi vonzóvá ezt a házat?

Műszaki biztonság: A megerősített tető és az új villanyvezeték a két legnagyobb költség a felújításnál hogy ezek készen vannak, hatalmas pozitívum.
Komfort: A 2 db klíma és a felújított fürdő új nyílászárók redőnnyel azt jelenti, hogy az ingatlan azonnal költözhető, nem kell a mesteremberekre várni.
Méret: A 85 m2 ideális méret: nem túl nagy a rezsihez, de elég tágas egy családnak.
Amire a vevők biztosan rákérdeznek majd:
1. Telekméret: 626 m2
2. Fűtés típusa: A klímák mellett van, gázcirkó fűtés.
3. Szigetelés: 10-15 cm kőzetgyapot
4. Falazat: száraz vegyes falazatú az épület

3% START hitel igénybe vehető és ingyenes hitelügyintézés!

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, illetve eladó vagy kiadó ingatlana van, forduljon hozzám bizalommal! Szolgáltatásaink kereső ügyfeleink számára ingyenesek!

Figyelem! Az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült. Pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Kiskunfélegyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kiskunfélegyháza m² ár
505 e Ft
410 e Ft -23%
Ennek az ára
Kiskunfélegyháza átlagár
42.9 M Ft m Ft
34.6 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kiskunfélegyháza

Eladó családi házak a környékről

Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

33 M Ft
2 szoba
46 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

39.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

14.99 M Ft
2 szoba
71 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

8 M Ft
2 szoba
60 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

23 M Ft
4 szoba
104 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

28.5 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

25.5 M Ft
3 szoba
90 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház

Kiskunfélegyháza

32 M Ft
3 szoba
96 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj