River Life

Eladó családi ház
Kerepes, Szőlő utca, földszint

+ 15 kép 1/18
132 900 000 Ft132.9 M Ft 1 022 308 Ft/m2
5 szoba
130 m²
földszint

Részletes adatok

Telekméret: 600 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 886
Gönczi József
Otthon Csoport

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kistarcsa és Kerepes találkozásánál eladó egy most épülő, 130 négyzetméteres, kiemelten világos családi ház. Az ingatlan hatalmas, amerikai konyhás nappaliból, 4 hálószobából és gardróbszobából áll. Duplakomfortos. A terasz mérete 20 négyzetméter. A házhoz tartozó telek 600 négyzetméteres, előkerttel, autók számára beállási lehetőséggel.
A látványterveken túl a jelenlegi készültségi állapot is látható - a belső kivitelezés megkezdéséig a vevő választhat szanitereket, nyílászárókat és burkolatokat.
Az irányár a teljesen elkészült, kulcsrakész ingatlanra vonatkozik.
Készpénzre és hitelre is vásárolható.
Kérdés, megtekintés kapcsán hívjon most!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Kerepesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kerepes m² ár
1022 e Ft
697 e Ft -47%
Ennek az ára
Kerepes átlagár
132.9 M Ft m Ft
137.2 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kerepes, Szőlő utca, földszint

Eladó családi házak a környékről

Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

155 M Ft
4 szoba
178 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

349.9 M Ft
8 szoba
475 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

86.9 M Ft
5 szoba
162 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

370 M Ft
8 szoba
492 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

75 M Ft
2 + 1 szoba
75 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

100 M Ft
5 szoba
164 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

86.9 M Ft
5 szoba
162 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

135 M Ft
4 szoba
144 m²
Kerepes, Szabadság út
Eladó családi ház