City Pearl

Eladó családi ház
Kerepes

135 000 000 Ft135 M Ft 937 500 Ft/m2
4 szoba
144 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 780 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 401
Bodoki Éva
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

PANORÁMÁS, 144 NM-ES, GARÁZSOS, KÉTSZINTES VILLA KEREPESEN ELADÓ!

Prémium minőségű, és megjelenésű, tágas, elegáns, nappali + 3 hálószobás, 3 fürdőszobás, körbejárható családi villát kínálok megvételre.

Az ingatlan paraméterei:
• Porotherm 30 N+F vázkerámia falazat
• Terrán Zenit tetőcserép szín-azonos ereszrendszerrel
• Travertin külső burkolatok
• 21 cm monolit födém
• minden helyiségben padlófűtés
• OKNOPLAST PRISMATIK Veka 6 légkamrás nyílászárók
• 12 Kw Fischer hőszivattyú - fűtés-, melegvíz ellátás

Alsó szint:
• nappali – konyha – étkező 49 nm!
• terasz 20 nm
• fürdőszoba
• előtér
• garázs
Felső szint:
• 14 nm-es, nagy erkélyes szülői háló – saját gardróbbal
• plusz 2 hálószoba
• zuhanyzós fürdőszoba
• plusz kádas fürdőszoba

Az ingatlan a Panoráma lakóparkban, 780 nm-es telken épül. A helyi bölcsőde, óvoda, iskola, posta, orvosi rendelő, gyógyszertár, HÉV megálló sétával elérhető.

Az ingatlan várható átadása: 2025.IV. negyedév.

Várom megtisztelő érdeklődését.

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Kerepesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kerepes m² ár
938 e Ft
927 e Ft -1%
Ennek az ára
Kerepes átlagár
135 M Ft m Ft
140.1 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kerepes

Eladó családi házak a környékről

Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

132.9 M Ft
5 szoba
127 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

58.3 M Ft
5 szoba
114 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

370 M Ft
8 szoba
492 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

85.5 M Ft
4 szoba
95 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

155 M Ft
5 szoba
155 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

349.9 M Ft
8 szoba
475 m²
Kerepes, Szőlő utca
Eladó családi ház

Kerepes

132.9 M Ft
5 szoba
130 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

86.9 M Ft
5 szoba