Seven Pearl

Eladó családi ház
Kerekegyháza

+ 10 kép 1/13
84 990 000 Ft84.99 M Ft 474 804 Ft/m2
5 szoba
179 m²
építés éve:1986

Részletes adatok

Telekméret: 665 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 649
Bendéné Lampé Nóra
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kerekegyházán frekventált elhelyezkedéssel, eladó egy tégla építésű családi ház, 665 m2-es önálló telken, 179 m2-es lakótérrel!

Az ingatlan főbb jellemzői:
-Nappali + 4 szoba
-10 m2-es erkély
-Gázkazán és vegyes tüzelésű kazán
-Radiátoros fűtés
-Klíma
-Műanyag nyílászárók, redőny, szúnyogháló
-Garázs
Jó elosztású, tágas otthon, ideális nagyobb család számára is!

Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült,pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni! A négyzetméter adatok tájékoztató jellegűek. Az ingatlan kizárólag értékesítő által megtekinthető!A HOUSE36 kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban tudok felvilágosítást nyújtani.
Hívjon bizalommal
Szolgáltatásaink Kereső ügyfeleink számára INGYENESEK! Ha az ingatlan elnyerte tetszését, de előbb el kell adni a saját otthonát, keressen bizalommal, segítek megtalálni az újat is!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

5 szobás családi házak ára Kerekegyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kerekegyháza m² ár
475 e Ft
214 e Ft -122%
Ennek az ára
Kerekegyháza átlagár
84.99 M Ft m Ft
38.9 m Ft -119%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kerekegyháza

Eladó családi házak a környékről

Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

94.5 M Ft
4 szoba
153 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

85 M Ft
3 szoba
0 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

84.99 M Ft
5 szoba
179 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

31.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kerekegyháza, Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

52.9 M Ft
5 szoba
91 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

85 M Ft
3 szoba
90 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház