Oasis Residence

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 7 kép 1/10
126 900 000 Ft126.9 M Ft 1 133 036 Ft/m2
5 szoba
112 m²
építés éve:1988

Részletes adatok

Telekméret: 200 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998535
Tóth Mária
Duna House Next Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

KÓRHÁZ MELLETT SORHÁZI INGATLAN GARÁZZSAL KIS KERTTEL.

Eladó Kecskemét Máriavárosban egy hőszigetelt téglaépítésű, 3 szintes (földszint, emelet, tetőtér) sorház.

Az ingatlan 1988-ban épült, tulajdoni lapon 112 m2, de a valóságban összesen 138 m2 lakótérrel rendelkezik.

A nappali+4 szoba és két fürdőszoba ideális választás lehet nagyobb családok részére.
TOVÁBBI FŐBB JELLEMZŐK:- Hőszigetelt fa nyílászárók- Homlokzati szigetelés- Felújított villanyhálózat- Gázcirkó fűtés- beépített szekrények- 17 m2 garázs- Elektromos autótöltő

Ezen a részen nagyon ritkán van eladó ingatlan, hívjon mielőbb és nézzük meg!

Referencia szám: HZ065532

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

5 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1133 e Ft
737 e Ft -54%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
126.9 M Ft m Ft
155.1 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

42 M Ft
4 szoba
180 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

180 M Ft
8 szoba
689 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

330 M Ft
1 szoba
470 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138