NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Kecskemét

125 000 000 Ft125 M Ft 1 068 376 Ft/m2
5 szoba
117 m²
építés éve:2017

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 533 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 954
Hizsnyik Béla
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

PRÉMIUM MINŐSÉGŰ PASSZÍV HÁZ - SZINTE 0 REZSIVEL!
Ez a minden igényt kielégítő otthon Kecskemét - Katonatelep kimondottan csendes utcájában helyezkedik el, mely modern technológiával, energiatakarékos megoldásokkal és kényelmi extrákkal várja új tulajdonosát.
Az ingatlan 2017-ben, magas műszaki tartalommal , 2 utcára nyíló 533 m2 telken épült, mely 117 m2 hasznos lakótéren nappali + 4 szobával, egy 9 m2 különálló irodával és a garázst is magába foglaló 30 m2 raktárral rendelkezik.
MŰSZAKI TARTALOM:
- N+F 38-as tégla + 25 cm szigetelés
- 15 KW szigetüzemű napelem rendszer (1 éves)
- Hőszivattyú 9 KW-os Terralux
- Vaillant tartalék elektromos kazán
- Wifis Ariston okos bojler
- Padlófűtés - hűtés
- 3 rétegű nyílászárók
- 3.5 KW-os hűtő-fűtő Polár klíma
- LED mennyezeti lámpák állítható hangulat fényekkel
- Pellet kandalló
- 1 éves fürdőszoba bútorok és prémium Arezzo csaptelepek
- 1 éves komplett konyhabútor
- Ipari áram
- Központi vízlágyító rendszer
- Vörösfenyő kerítés elektromos kapuval
- Fúrt kút
KÉNYELMI EXTRÁK:
- Medence teljes gépészettel + 6 KW-os hőszivattyúval
- 5 személyes jakuzzi
- Fűthető fürdődézsa rozsdamentes fás kazánnal
- Solár kültéri zuhanyzó
- Riasztó, kamerák, újlenyomatos beléptető rendszer
- Az udvar jelenleg műfűvel borított, de az automata öntöző ki van építve
Az ingatlan kiváló elhelyezkedésének köszönhetően pár perc sétával elérhető iskola, óvoda, élelmiszerbolt, buszmegálló,
Megtekintéssel kapcsolatban várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

5 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1068 e Ft
738 e Ft -45%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
125 M Ft m Ft
154.4 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

45 M Ft
6 szoba
110 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138