City Pearl

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 10 kép 1/13
38 900 000 Ft38.9 M Ft 720 370 Ft/m2
2 szoba
54 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1000 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 207
Békési László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Bács-Kiskun Vármegye Kecskemét Hetényegyháza ELADÓ belterületi, központi elhelyezkedésű, 1000 nm-es, bekerített területen, 53 nm-es, 2 szobás családi ház, nagy melléképületekkel, víz, villany, gáz közművekkel. A házban gázkazán, vegyeskazán radiátorokkal, meleg víz elektromos bojler. A nyílászárók részben cserélve.
Az épület tisztasági festéssel azonnal költözhető, de a mai kor követelményeihez kis felújítás szükséges lehet.
A sarki telek megosztható igény esetén, még 1 lakóház építhető rá.
Főbb jellemzők:
- Jó elhelyezkedés iskola, óvoda, bolt, buszmegálló a közelben
- nagy megosztható telek
- hasznos melléképületek
- azonnal birtokba vehető
Köszönöm, hogy elolvasta a hirdetésem, ha felkeltettem az érdeklődését keressen bizalommal.

Referencia szám: 144004421

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
720 e Ft
800 e Ft 10%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
38.9 M Ft m Ft
49.3 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

300 M Ft
19 szoba
1100 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

300 M Ft
19 szoba
1100 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

45 M Ft
6 szoba
110 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét