Metrodom

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 12 kép 1/15
139 900 000 Ft139.9 M Ft 1 238 053 Ft/m2
4 szoba
113 m²
építés éve:2004

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 760 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676770719
Krupa László
Duna House Next Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Exkluzív családi ház eladó Kecskeméten a Vacsiközben!

Nyugodt, kertvárosi környezetben kínálom eladásra ezt a 2004-ben épült különleges családi házat.

A 760 m2-es telken elhelyezkedő téglaépítésű ház tágas, amerikai konyhás nappalival és étkezővel, valamint 3 szobával és egy háztartási helyiséggel is rendelkezik. A gyönyörű, egyedi konyha modern, beépített Bosch gépekkel lett felszerelve. Az otthon melegét új kondenzációs gázkazán, valamint egy különleges kandalló biztosítja. A körbekerített, elektromos kapuval felszerelt, parkosított udvaron található a 30 m2-es többállásos garázs, valamint alatta a 30 m2-es száraz pince. Az öntözőrendszerrel rendelkező kert térkővel borított részén további autók beállására is van lehetőség. A kert nyújtotta örömöket tovább fokozza a hangulatos fedett terasz, grillezési lehetőséggel.

Önnek ajánlom ezt az igazán különleges házat, amennyiben családjának keresi a tökéletes otthont, a belvárostól néhány perces autóútra, mégis nyugodt, kertvárosi környezetben.
Az ingatlan per- és tehermentes, rövid időn belül költözhető.

Az ingatlan személyes megtekintése előre egyeztetett időpontban lehetséges.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: HZ099855-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1238 e Ft
871 e Ft -42%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
139.9 M Ft m Ft
117.6 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

330 M Ft
1 szoba
470 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

300 M Ft
19 szoba
1100 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

45 M Ft
6 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

215 M Ft
3 szoba
350 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft